جمعه ٠٢ تير ١٣٩٦
اخبار > برگزاری نشست صمیمانه دانشجویان غیر ایرانی پردیس بین الملل با همکاری معاونت بین الملل و نهاد رهبری


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست صمیمانه دانشجویان غیر ایرانی پردیس بین الملل با همکاری معاونت بین الملل و نهاد رهبری

 

روابط عمومی دانشگاه:اولین نشست صمیمانه دانشجویان غیر ایرانی پردیس بین الملل با همکاری معاونت بین الملل و نهاد رهبری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین الملل دانشگاه،اولین نشست صمیمانه دانشجویان غیر ایرانی پردیس بین الملل با همکاری معاونت بین الملل و نهاد رهبری در سالن آمفی تئاتر معاونت دانشجویی دانشگاه در تاریخ 26 بهمن ماه 1395 برگزار شد.

در ابتدا نشست با قرائت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد و در ادامه دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه و رئیس پردیس بین الملل ضمن خیر مقدم به دانشجویان غیرایرانی پردیس بین الملل اظهار اشت: شما همانند دانشجویان ایرانی از حقوق مساوی در دانشگاه برخوردارید و شما در آینده پس از فارغ التحصیلی نماینده دانشگاه ایران در کشور خود هستید.

رئیس پردیس بین الملل همچنیین ابراز داشت: در سفری که به کشور شما داشتم متوجه کمبود پزشک در کشور عراق شدم و امیدوارم که با سعی و تلاش و کوشش در زمینه فراگیری علوم پزشکی بتوانید به دانش پزشکی و خدمات پزشکی در کشورتان کمک کنید.


سپس یکی از دانشجویان به زبان عربی در مدح فاطمه زهرا (س) سخنرانی نمود و در ادامه کارشناس شورای انظباطی مهمترین موارد این حیطه را برای دانشجویان تشریح نمود که همزمان به زبان عربی توسط یکی از دانشجویان ترجمه می شد.


 

همچنین در ادامه حجت الاسلام آل یاسین از نهاد رهبری دانشگاه پیرو مسائل مربوط به مذهب تشیع و فرهنگ شیعی سخرانی نمود و در پایان این نشست دانشجویان سوالات خود را در این زمینه  مطرح نمودند.

 

 ١٢:٤٨ - چهارشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٣٦٠٣٤    /    تعداد نمایش : ٤١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط