جمعه ٠٢ تير ١٣٩٦
اخبار > اولین جلسه بین المللی سازی دانشکده پیراپزشکی و معاونت بین الملل برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه بین المللی سازی دانشکده پیراپزشکی و معاونت بین الملل برگزار شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: اولین جلسه بین المللی سازی دانشکده پیراپزشکی و معاونت بین الملل روز چهارشنبه مورخ 27 اردیبهشت در سالن شهید مفتح دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.
در این جلسه دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه، دکتر احمدی سرپرست اعتبار بخشی و رتبه بندی معاونت بین الملل، دکتر شیدفر رئیس دانشکده پیراپزشکی، دکتر صمدی معاون آموزشی دانشکده پیراپزشکی، دکتر صفا سرپرست بین الملل دانشکده پیراپزشکی، دکتر شهیدی رابط بین الملل دانشکده پیراپزشکی و اعضای هیئت علمی دانشکده حضور داشتند.
در ابتدا دکتر شید فر رئیس دانشکده پیراپزشکی ضمن خیر مقدم به دکتر قاسمی و همکاران معاونت بین الملل که در این جلسه حضور داشتند، به معرفی گروه های مختلف دانشکده پیراپزشکی، تعداد اعضای هیئت علمی، تعداد پرسنل و دانشجویان دانشکده پرداخت.
سپس دکتر قاسمی معاون بین الملل دانشگاه اظهار داشت: هدف از این نشست آشنایی بیشتر همکاران در زمینه فعالیت های بین المللی می باشد.
معاون بین الملل دانشگاه و رئیس پردیس بین الملل، مطرح شدن دانشگاه در عرصه بین المللی بخصوص کشورهای حوزه خاورمیانه را یکی از اهداف مهم بین المللی سازی مطرح نمود و گفت: شکل گیری این موضوع نیازمند همکاری سایر دانشکده ها و واحد های دانشگاه با معاونت بین الملل می باشد.
دکتر قاسمی یکی از فعالیت های بین المللی سازی را حضور اعضای هیئت علمی در همایش ها و کنگره ها عنوان نمود که از این طریق سایر کشورهای دنیا با فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه آشنا خواهند شد.
 وی خاطرنشان کرد: هزینه سفر اعضای هیئت علمی که بتواند در جهت پیشبرد بین المللی سازی مثمر ثمر باشند، با تایید رئیس دانشکده ها از طرف معاونت بین الملل قابل پرداخت خواهد بود. همچنین اساتیدی که توانایی تدریس به زبان انگلیسی را دارند 1.5 برابر حق التدریس به آن ها پرداخت می گردد.
دکتر قاسمی در ادامه افزود:  بروزرسانی سایت دانشکده ها به زبان انگلیسی یکی از مهمترین ابزارها در جهت روند بین المللی سازی می باشد، زیرا سایت هر دانشکده آینه ی تمام نمای آن دانشکده برای معرفی در عرصه داخلی و بین المللی می باشد.  در این خصوص از افرادی که توانایی این امر را در بروز رسانی سایت دانشکده ها به زبان انگلیسی دارند دعوت به همکاری می شود.
معاون بین الملل دانشگاه در این جلسه از گروه های آموزشی دانشکده خواستار شد که در رشته هایی همانند رادیولوژی، تکنسین اتاق عمل، هوش بری و ... توانایی خود را در پذیرش دانشجوی خارجی عنوان نمایند تا بدینوسیله و با تربیت دانشجویان خارجی معرف جایگاه رفیع دانشگاه علوم پزشکی ایران در عرصه بین المللی باشیم.

 

 

 

 

 

 


 


١٤:٣٦ - چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٣٨٢٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط