دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری جلسه تکریم و معارفه سرپرست روابط عمومی دانشگاه با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۲۱ | 
برگزاری جلسه تکریم و معارفه سرپرست روابط عمومی دانشگاه با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه
جلسه تکریم و معارفه سرپرست مدیریت روابط عمومی با حضور رییس دانشگاه ظهر امروز یکشنبه  21 آبان 96 در طبقه ششم ستاد مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: جلسه تکریم و معارفه دکتر حمیدرضا پازکی طرودی سرپرست سابق و دکتر سید احمد احمدی مشاور رییس و سرپرست جدید مدیریت روابط عمومی دانشگاه و با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه ، فریدون محمودی مشاور و مدیر دفتر رییس دانشگاه، پرسنل دفتر ریاست و کارکنان مدیریت روابط عمومی امروز یکشنبه 21 آبان ماه برگزار گردید.
دکتر ناصری پور ضمن قدردانی از دکتر پازکی در زمان تصدی سرپرستی روابط عمومی دانشگاه، برای دکتر احمدی آرزوی توفیق  کرد و افزود: روابط عمومی به صورت علمی دارای سابقه طولانی است و چندین دهه به صورت یک رشته دانشگاهی مورد تدریس قرار می گیرد.
رییس دانشگاه عنوان کرد : روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان اصلی در راستای پیاده سازی اهداف سازمانی دارای جایگاه مهمی است. در واقع روابط عمومی آینه تمام نما و انعکاس دهنده اخبار دانشگاه می باشد.
وی  گفت: انتظار ما از مجموعه همکاران روابط عمومی این است که تحلیل گر اوضاع درونی و بیرونی دانشگاه باشند و با اطلاع رسانی صحیح ، بازخورد مناسب به هیات رییسه ارائه دهند .
دکتر ناصری پورضمن اشاره به ایجاد تعلق سازمانی  تصریح کرد: برای رسیدن به جایگاه دانشگاه های هزاره سوم باید فرهنگ سازی شود و در این مسیر روابط عمومی باید رسالت واقعی خود را نشان دهد .همچنین ایشان خواستار کار علمی در مدیریت روابط عمومی دانشگاه شد .
دکتر پازکی سرپرست سابق مدیریت روابط عمومی بیان نمود: من خدا را شکر می گویم که پرسنل،  دانشگاه را خانه دوم خود می دانند . همچنین از دکتر احمدی تشکر می نمایم که قبول زحمت نمود .
دکتر پازکی اظهار امیدواری کرد با درایت ریاست دانشگاه و انرژی مثبت کارکنان شاهد رشد روز افزون در سطح دانشگاه باشیم.
در ادامه دکتر احمدی سرپرست جدید مدیریت روابط عمومی  اظهار داشت: از حسن اعتماد دکتر ناصری پور قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم با شایستگی و همچنین همکاری پرسنل روابط عمومی از عهده این مسئولیت برآیم.
دکتر سید احمد احمدی افزود: روابط عمومی به عنوان ویترین دانشگاه تلقی می گردد که وظیفه و نقش مهمی در ایجاد نگاه مثبت در درون و بیرون دانشگاه دارد.
سرپرست جدید مدیریت روابط عمومی  گفت: روابط عمومی نقش موثری در رتبه بندی و اعتبار دانشگاه دارد و باید در این مسیر یک نگاه  کل نگر و سیستمی وجود داشته باشد.
دکتر احمدی اظهار امیدواری کرد با حمایت ریاست دانشگاه، همکاری و همدلی سایر بخشها بتوانیم در انجام وظایف روابط عمومی به خوبی ایفای نقش نماییم.
CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1765 بار   |   دفعات چاپ: 232 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر