دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


بازدید وزیر بهداشت جمهوری کوبا از دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۲ | 
بازدید وزیر بهداشت جمهوری کوبا از دانشگاه علوم پزشکی ایران
دکتر مورالس اوهدا وزیر بهداشت جمهوری کوبا و هیئت همراه به منظور بازدید از دانشگاه علوم پزشکی ایران و تبادل نظر پیرامون نظام آموزشی  صبح امروز یکشنبه 12 آذرماه در دانشگاه حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در راستای آشنایی وزیر بهداشت کوبا  با نظام آموزشی جمهوری اسلامی ایران و  ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی ایران صبح امروز یکشنبه 12 آذرماه مراسمی با حضور دکتر اسدی لاری قائم مقام وزیر در امور بین الملل، دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، معاونین  در محل مرکز همایشهای رازی برگزار شد.
در این برنامه رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن خیرمقدم به وزیر بهداشت کوبا،  عنوان داشت : خوشحالم به عنوان رئیس دانشگاه ایران میزبان شما هستم.
دکتر ناصری پور ضمن ارائه گزارشی در خصوص معرفی دانشگاه علوم پزشکی ایران و آمار مراکز تحت پوشش بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از برترین دانشگاههای برتر علوم پزشکی در سطح کشور است که توسط سازمانهای معتبر بین الملل ، اعتبار بخشی شده است.
وی افزود: ماموریت اصلی دانشگاه در این دوره حرکت به سمت دانشگاه های هزاره سوم است ، در این راستا نهادهای اولیه تشکیل دادیم  که امیدواریم بتوانیم با کمک کشور کوبا ، ساختارهای لازم را توسعه دهیم .
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران تصریح کرد: با افزایش همکاری های دو جانبه و استفاده از تجارب همدیگر در زمینه های فناوری های علوم پزشکی ، آموزشی و پژوهشی ، در آینده نزدیک شاهد انعقاد تفاهم نامه و قراردادهای همکاری با کشور کوبا باشیم.
دکتر اسدی لاری قائم مقام وزیر در امور بین الملل اظهار داشت: مهمترین ارتباط ما با کشور کوبا ، همکاری در زمینه بحث واکسیناسیون می باشد. همچنین امید است  با برپایی این گونه برنامه ها بتوانیم از تجارب کشورهای دیگر بویژه کوبا در خصوص آموزش پزشکان و اعزام پزشک بهره مند شویم.
وی گفت: امیدواریم فصل نوینی در جهت همکاری های دو کشور افزوده شود.
وزیر بهداشت جمهوری کوبا در این نشست بیان کرد: از ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران و سایر مسئولان تشکر می نمایم و برای من باعث خرسندی است که در این دانشگاه معتبر حضور یافتم .
وی ضمن اشاره به وضعیت بهداشتی  و خدمات درمانی در کشور کوبا اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این مراسم ها و تبادل نظر و افکار بین دو کشور ، بتوان زمینه همکاری های پزشکی و آموزش پزشکی را توسعه بخشید.
در ادامه ، جلسه پرسش و پاسخ از مقام وزارت بهداشت کوبا با حضور معاونین و اساتید دانشگاه برگزار گردید.برای دریافت تصاویر بیشتر اینجا کلیک نمائید .


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1650 بار   |   دفعات چاپ: 130 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر