دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری نخستین همایش روز بین‌المللی کار داوطلبانه ویژه تقدیر از موسسات داوطلب محور و فعالیت‌های داوطلبانه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۸ | 
برگزاری نخستین همایش روز بین‌المللی کار داوطلبانه ویژه تقدیر از موسسات داوطلب محور و فعالیت‌های داوطلبانه
نخستین همایش روز بین‌المللی کار داوطلبانه ویژه تقدیر از موسسات داوطلب محور و فعالیت‌های داوطلبانه جمعه ۱۷ آذر  برگزار شد.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: نخستین همایش روز بین‌المللی کار داوطلبانه با تقدیر از ۶۵ سازمان مردم‌نهاد و ۱۲ گروه پزشکی جهادی و ۵ کنشگر و فعال اجتماعی جمعه ۱۷ آذر در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران برگزار گردید.
در این مراسم که به مناسبت ۵ دسامبر مصادف با ۱۴ آذر روز بین‌المللی کار داوطلبانه برگزار شد، ۳۰۰ نفر از داوطلبین بیش از ۱۰۰ مجموعه داوطلب محور حضور بهم رسانده و در ۴ بخش بهداشت و سلامت  زنان، کودکان و آسیب‌های اجتماعی جوانان، امداد و نجات و امور اجتماعی میراث،گردشگری و محیط زیست لوح و تندیس روز بین‌المللی کار داوطلبانه اهدا شد.
گفتنی است برای نخستین‌بار در کشور تندیس کار داوطلبانه رونمایی شد و در این مراسم بعد از صحبت‌های دبیر همایش احمد بختیاری در بخش نخست دکتر سید محمد هادی ایازی در سخنان خود از نقش برجسته فعالیت‌های داوطلبانه در حوزه  بهداشت و سلامت سخن گفت و از فعالین این حوزه با همراهی دکتر بهمن مشکینی و دکترحجت نظری رییس ستاد سمن‌ها و عضو شورای اسلامی شهر تهران و دکتر موسوی معاون اجتماعی دانشگاه ایران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
لازم به ذکر است تقدیر در دو بخش تشکل‌های قعال حوزه سلامت و گروه‌های جهادی وزارت بهداشت برگزار شد.
در بخش دوم میمانان به استقبال سخنان معاون امور زنان ریاست جمهور رفتند، در این سخنرانی دکتر ابتکار از نقش زنان و فعالیت‌های داوطلبانه و نیاز جامعه به ترویج و افزایش این فعالیت‌ها سخن گفت و در انتها با حضور دکتر شیوا دولت آبادی کنشکر حوزه کودکان کار و رییس انجمن روانشناسی ایران و همراهی دکتر قاسم زاده دبیر شبکه یاری کودکان از فعالین این حوزه تقدیر به عمل آمد.
در بخش سوم با سخنان صالح معاون پیش‌گیری سلزمان مدیریت بحران شهر تهران و حضور دکتر معصومه ابتکار و دکتر نصیری مدیرکل امور خیرین و خیریه‌ها در وزارت بهداشت به تقدیر از فعالین حوزه امداد و نجات، جوانان و امور اجتماعی پرداخته شد و در کنار دبیران شبکه‌های محیط زیست و میراث استان تهران  سعید طهماسبیان و علیرضا افشاری به تقدیر از فعالین حوزه محیط زیست و میراث تقدیر و تشکر انجام پذیرفت.
گفتنی است در این مراسم از زحمات دکتر بهمن مشکینی با اهدای لوح و تندیس کارهای داوطلبانه تقدیر به عمل آمد.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1262 بار   |   دفعات چاپ: 157 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر