دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری جلسه تکریم و معارفه رییس پردیس بین الملل دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۲۲ | 
برگزاری جلسه تکریم و معارفه رییس پردیس بین الملل دانشگاه
جلسه تکریم و معارفه رییس پردیس بین الملل دانشگاه صبح امروز چهارشنبه 22 آذرماه با حضوردکتر ناصری پور در طبقه 7 ستاد مرکزی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:  جلسه تکریم و معارفه رییس دکتر قاسمی رییس سابق و دکتر مقتدایی سرپرست جدید پردیس بین الملل دانشگاه صبح امروز چهارشنبه 22 آذرماه با حضوردکتر ناصری پور رییس دانشگاه، معاونین ، روسای دانشکده ها و جمعی از اعضای هیئت علمی  در طبقه 7 ستاد مرکزی برگزار شد.
دکتر ناصری پور رییس دانشگاه عنوان کرد: برنامه استراتژی دانشگاه نسل سوم سر لوحه امور قراردارد  و از آنجا که یکی از خصوصیات دانشگاههای هزاره سوم ، بخش بین الملل است ، لذا توجه ویژه به این موضوع قابل اهمیت است.
ایشان ضمن اشاره به جایگاه مهم معاونت بین الملل  بیان کرد:  در این بخش باید به توسعه روابط بین الملل و بازارهای بین المللی توجه داشت.
رییس دانشگاه افزود: در دوره قبل مسئولیت پردیس بر عهده معاونت بین الملل بوده است ولی در این دوره فقط معرفی دانشجویان بین الملل بر عهده این معاونت است و بقیه وظایف بر عهده ریاست پردیس بین الملل می باشد.
دکتر ناصری پور از زحمات دکتر قاسمی در جهت شکل گیری پردیس دانشگاه  تقدیر کرد و دکتر مقتدایی را به عنوان رییس جدید پردیس بین الملل معرفی و برای ایشان آروزی توفیق نمود.
وی ضمن تاکید بر جذب دانشجویان خارجی در راه تجاری سازی و خلق ثروت خواستار پیگیری و تلاش بیشتر در جهت رشد و پویایی  پردیس بین الملل شد .
در ادامه دکتر قاسمی گزارشی از عملکرد پردیس بین الملل در زمان تصدی پست ریاست این مرکز را ارائه و برای دکتر مقتدایی ارزوی موفقیت نمود.
دکتر مقتدایی سرپرست جدید پردیس بین الملل دانشگاه اظهار کرد: پردیس دانشگاه از طریق کانال معاونت بین الملل  می تواند در عرصه بین المللی حضور یابد و تقویت این بخش  نیازمند همکاری معاونتها  و دانشکده های مختلف می باشد.
دکتر مهدی مقتدایی در حاشیه  این مراسم  گفت: در شکل جدید پردیس بین الملل باید ابتدا ساختار سازمانی شکل گیرد ، همچنین در اسرع وقت وضعیت سخت افزاری و فیزیکی آن ساماندهی شود .
وی ادامه داد: برنامه پردیس دانشگاه در دارز مدت، بین المللی کردن دانشگاه علوم پزشکی ایران است که امیدوارم بتوانیم با همکاری معاونت بین الملل مراوده های خود را با سایر کشورها در زمینه تبادل دانشجو و استاد توسعه بخشیم.
سرپرست جدید پردیس بین الملل دانشگاه ضمن اشاره به تحصیل دانشجویان خارجی در رشته داروسازی افزود: دانشگاه علوم پزشکی  ایران موفق شده  است مجوز جذب دانشجو در رشته دندان پزشکی  در پردیس بین الملل کسب نماید.
دکتر مقتدایی اظهار امیدواری کرد: تمام توان خود را برای پیشرفت و توسعه پردیس بین الملل دانشگاه بکار می گیرد .
گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر توسط ریاست دانشگاه از زحمات دکتر قاسمی قدردانی و ابلاغ رییس پردیس بین الملل به دکتر مقتدایی تقدیم گردید.برای دریافت تصاویر بیشتر اینجا کلیک نمائید .


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1798 بار   |   دفعات چاپ: 135 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر