دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ | 
برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی ایران
مراسم تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه عصر روز شنبه 9 دی ماه با حضور دکتر ناصری پور درکتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مراسم تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، دکتر حدیقی دبیر ستاد امور شاهد و ایثارگران دانشگاه ، دکتر صمیمی مدیر کل بنیاد شهید تهران بزرگ ، دکتر رحیمی مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، روسا و معاونین کلان منطقه ده آمایشی  وجمعی از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر  مورخ 9 دی ماه  در طبقه 8 کتابخانه مرکزی برگزار گردید.
در ابتدا دکتر ناصری پور خطاب به فرزندان شاهد و ایثارگر عنوان کرد: شما یادگار به  حق و شایسته پدران بزرگوارتان هستید که به این درجات علمی و پژوهشی دست یافتید و من از صمیم قلب به شما تبریک می گویم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد: فرهنگ شهادت میراث گرانبهایی از مذهب شیعه است که نشات گرفته از مکتب عاشورایی می باشد.
وی گفت: بحث علم در رسالت شیعه خیلی حائز اهمیت است  که این مسئولیت  شما را  به عنوان یادگاران شهدا بیشتر می نماید.
دکتر ناصری پور برای دانشجویان برتر خانواده معزز شهدا و ایثارگر آروزی توفیق  روزافزون نمود و افزود : خرسندیم که در جمع شما حضور داریم و امیدواریم شما گام های اساسی  را در راه کسب علم و تولید ثروت بردارید .
در ادامه دکتر صمیمی مدیر کل بنیاد شهید تهران بزرگ  بیان کرد: شهدا در مقطعی از زمان در کشور ایران اسلامی کاری انجام دادند که مقطع بهشت نام گرفت .
وی گفت : شهدا اصالت و پیشینه قوی را برای ما رقم زدند و درس بزرگی  به ما آموختند که برگرفته از فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی است.
مدیر کل بنیاد شهید تهران بزرگ  اظهار داشت: در آن دوره نخبه ها ، شهدا بودند ؛ افرادی که مسیر نور را طی کردند و از نظر دانش و اعتقادی به کمال رسیدند ، لذا شما هم به عنوان وارثان شهدا همانند آنها افضل باشید.
دکتر صمیمی تصریح کرد: ما مدیون خون شهدا هستیم و شما فرزندان شاهد و ایثارگر باید امانت دار خوب شهدا در راه کسب دانش و توانمندی ها باشید.
سپس دکتر رحیمی  مدیرکل امور شاهد و ایثارگر گفت: هدف ما این است که با همکاری نهادها و سازمانهای ذیربط بتوانیم جایگاه واقعی فرزندان شهدا و ایثارگر را معرفی نماییم.
 وی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره ملی شاهد و ایثارگر و تقدیر از فرزندان برتر ایشان به میزبانی وزارت بهداشت، خواستار همکاری دانشگاهها برای شناسایی  دانشجویان ایثارگر برتر شد.
در پایان از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر در حوزه آموزشی پژوهشی دانشگاههای علوم پزشکی ایران ، شهید بهشتی ،  تهران  و شاهد ، قدردانی صورت پذیرفت.

برای دیدن تصاویری بیشتر اینجا کلیک نمائید .


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1316 بار   |   دفعات چاپ: 144 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر