دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


دکتر مسعود ناصری پور: تکمیل بیمارستان سجاد(ع) شهریار مشکل غرب استان تهران را بهبود می‌بخشد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ | 
دکتر مسعود ناصری پور: تکمیل بیمارستان سجاد(ع) شهریار مشکل غرب استان تهران را بهبود می‌بخشد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: به جهت مراجعه متعدد به بیمارستان سجاد در کنار توجه به زیرساخت‌های بهداشتی درمانی شهرستان‌های اطراف پروژه رشد زیرساختی تخت بیمارستانی بیمارستان سجاد کلید خورد که نیمه دوم سال ۹۷ مراحل ساخت آن به اتمام می‌رسد.
دکتر مسعود ناصری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهریار با اشاره به وضعیت بیمارستان سجاد این شهرستان اظهار داشت: بیمارستان سجاد(ع)شهریار بهبود وضعیت بخش بهداشت و درمان را داشته، که البته همچنان با سرانه مطلوب در این شهرستان فاصله بسیار است و لازم است این رشد در حوزه تخت بیمارستانی نیز بیشتر باشد.
وی با اشاره به لزوم تکمیل بیمارستان امام خمینی(ره) عنوان کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) که سال‌ها احداث آن به تعویق افتاده بود با جدیت و پیگیری مسئولان، خیرین و مردم مراحل تکمیلی آن تسریع پیدا کرده و نوید پایان احداث آن در پایان سال 97 را به ما می‌دهد که این پروژه می‌تواند در کنار بیمارستان سجاد(ع) شهریار قدری از موارد مورد نیاز بهداشت و درمان شهرستان را فراهم کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه بیمارستان سجاد شهریار به جهت محل قرارگیری و کمبودهایی که در شهرستان‌ها و مناطق اطرافش در حوزه تخت بیمارستانی وجود دارد محل مراجعه تعداد بالایی از شهروندان است تصریح کرد: ملارد و شهرقدس که دو شهرستان مجاور شهریار هستند حتی یک تخت بیمارستانی هم ندارند؛ با این حال در شهریار پرسنل بهداشت و درمان با تمام توان در حال خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان هستند.
دکتر ناصری‌پور در ادامه سخنان خود بیان کرد: به جهت میزان مراجعه متعدد به بیمارستان سجاد در کنار توجه به زیرساخت‌های بهداشتی درمانی شهرستان‌های اطراف پروژه رشد زیرساختی تخت بیمارستانی این بیمارستان کلید خورد که تاکنون مراحل قابل توجهی از آن طی شده و از پایان بهمن ماه به طور حتم وارد مرحله نازک‌کاری خواهد شد و طبق اعلام مدیریت این بیمارستان در ابتدا نیمه دوم سال 97 مراحل ساخت به اتمام خواهد رسید.
وی با بیان اینکه تکمیل بیمارستان سجاد سبب بهبود شاخص‌های اتاق عمل، تخت‌های نگهداری ویژه و همچنین دیالیز خواهد بود عنوان کرد: نگاه ویژه‌ای به شهریار خواهیم داشت که ابتدا به جهت نیازها و کمبودها و در کنار آن به جهت بار جمعیت این شهرستان و دیگر شهرستان‌های اطراف آن است.


 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1754 بار   |   دفعات چاپ: 161 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر