دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


حمایت از محقق گمنام در سمینار یک روزه ترجمان دانش و کار آفرینی دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ | 
حمایت از  محقق گمنام در سمینار یک روزه ترجمان دانش و کار آفرینی دانشگاه علوم پزشکی ایران

سمینار یک روزه ترجمان دانش و کار آفرینی به همراه معرفی محقق جوان لرستانی اقای فرهنگ ترکی روز 30 بهمن ماه 1396 در مرکز همایشهای رازی برگزار می شود.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: سمینار یک روزه ترجمان دانش و کار آفرینی به همراه معرفی محقق جوان لرستانی اقای فرهنگ ترکی روز 30 بهمن ماه با همکاری معاونت اجتماعی و جمعی از اساتید، دانشجویان و محققان دانشگاه علوم پزشکی ایران  1396 در مرکز همایشهای رازی برگزار می گردد.
در بخشی از این سمینار که در حضور چهره های علمی و محققان کشور برگزار می شود، از محقق حوزه زیست شناسی آقای فرهنگ ترکی  به پاس تلاش های ارزنده علمی و تحقیقی تقدیر به عمل می آید.
فرهنگ ترکی محقق نورآبادی دارای مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی، به خاطر ثبت جهانی دوزیستان نادر ایران و درج مقالات علمی در ژورنال های تخصصی دنیا شخصیتی صاحب‌نام در میان دانشمندان علم خزنده شناسی است؛ این محقق تحقیقات خود را در استان لرستان به انجام رسانده  و طی 15 سال تلاش بی وقفه توانسته پژوهش‌های مفیدی را در مورد سمندر و وزغ لرستان در سال 2010 و 2011 انجام دهد و 9 گونه جدید را از فلات ایران و آناتولی در سطح بین‌المللی به ثبت برساند که از جمله آنها می توان به ثبت جکوی برگ انگشتی گرانولی، کشف در محله ماله کوه  پلدختر، در سال 2010 و ثبت جهانی در آلمان، جکوی پولک خشن استیون اندرسونی، منطقه تنگ گاوشمار در  سال 2010 و ثبت جهانی در آلمان، جکوی برگ انگشتی زاگرسی، در منطقه تنگ هفت در  سال 2011  ثبت‌ جهانی در پرتقال و ... اشاره نمود.
همچنین وی دارای H-index=5است و تاکنون ده ها مقاله علمی در نشریات معتبر جهانی به چاپ رسانده است که از جمله آنها 22 مقاله ISI  را می توان نام برد.
تیم برگزاری سمینار ترجمان دانش و کارآفرینی در نظر دارند ضمن ارج نهادن به تلاشهای این محقق، با هدف حمایت از طرح های تحقیقاتی، بخشی از منابع مالی مورد نیاز پروژه های علمی وی را تامین نماید بدین منظور شماره حساب  بانک ملت شعبه دانشگاه علوم پزشکی ایران به شماره 8299226725 ، شماره کارت6104337645140516 و شماره شبا IR590120010000008299226725 بنام دکتر کاظم ملکوتی معاون پژوهشی دانشگاه و خانم دکتر ناهید رحیم زاده (معاون امور هیات علمی دانشکده پزشکی)  اعلام می‌گردد.

اطلاعات بیشتر :
All of articles
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 2250 بار   |   دفعات چاپ: 165 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر