دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


جلسه ارزیابی نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستانها و مراکزآموزشی درمانی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ | 
جلسه ارزیابی نظام  پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستانها و مراکزآموزشی درمانی برگزار شد
جلسه ارزیابی نظام  پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستانها و مراکزآموزشی درمانی با حضور دکتر ناصری پور روز یکشنبه 13 اسفندماه در طبقه هفتم ستاد مرکزی  برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ جلسه ارزیابی نظام  پرداخت مبتنی برعملکرد ، با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر توکلی معاون درمان ، روسای بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی و جمعی از مدیران مالی مراکز برگزار شد.
دکتر ناصری پور در این جلسه عنوان کرد: چند سر فصل اصلی برای دانشگاه در نظر داریم که تا پایان سال، زیر ساختهای آن  تکمیل می گردد که شامل بحث اداره مستقل بیمارستانها، افزایش درآمدها ، کاهش هزینه ها، کسورات و نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد است.
رییس دانشگاه بیان کرد: در خصوص نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد ، سامانه جامع آن ایجاد شده است تا پرداخت ها به صورت عادلانه انجام پذیرد و افزایش بهره وری را به همراه دارد.
وی افزود: با توجه به روزهای پایانی سال، مسئولین مراکز می باید مشکلات مربوط به سامانه را برطرف و اطلاعات لازم در سایت را تکمیل نمایند.
دکتر ناصری پور ضمن معرفی دکتر طهرانی به عنوان سرپرست جدید مدیریت آمار و فناوری اطلاعات اظهار کرد: یکی از اهداف دانشگاه برای خلق ثروت و کارآفرینی، بحث IT است که با تمرکز و توسعه آن امید است در کشور پایلوت شویم.
وی تصریح کرد: نرم افزار مربوط به نظام پرداختی به صورت یکپارچه در تمام مراکز قابل دسترسی است و مراکز تابعه باید هر چه زودتر نسبت به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام نمایند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید کرد: که روسا و مدیران بیمارستانها برای این مهم وقت بگذارند و نسبت به آن توجه داشته باشند.
ایشان ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای همه حاضرین در جلسه گفت: با توجه به فرا رسیدن سال جدید و عید نوروز، روسا و مدیران مراکز تابعه در خصوص تهیه لیست کشیک، دستورالعمل ها و شرح وظایف درخواستی اهتمام ورزند.
گفتنی است در این جلسه دکتر قنبری مدیر بیمارستان فیروزگر گزارشی از نحوه تکمیل و بارگذاری اطلاعات در سامانه نظام پراخت مبتنی بر عملکرد ارائه کرد و وضعیت مراکز آموزشی درمانی بررسی و در خصوص رفع مشکلات مربوط بحث و تبادل نظر شد.
در پایان دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه خواستار بارگذاری اطلاعات در سامانه پرداخت تا پایان هفته جاری توسط نمایندگان مراکز شد .

خبر : رهنورد


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1513 بار   |   دفعات چاپ: 116 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر