دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


نخستین رویداد ملی هکتون سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران افتتاح شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ | 
 نخستین رویداد ملی هکتون سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران افتتاح شد
نخستین رویداد ملی هکتون سلامت  با حضور دکتر حسین وطن پور رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت،دکتر آخوندزاده قائم مقام معاونت تحقیقات وزارت بهداشت مورخ 23 اسفندماه در مرکز برگزاری همایش های بین المللی رازی  افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ مراسم افتتاحیه نخستین رویداد ملی هکتون سلامت  صبح امروز چهارشنبه مورخ 23 اسفندماه  با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه ، دکتر ملکوتی معاون تحقیقات و فناوری ، دکتر موسوی معاون اجتماعی دانشگاه و جمعی از دانشجویان کارآفرین سراسر کشور برگزار شد.
دکتر وطن پور رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت از نیروی انسانی به عنوان بالاترین سرمایه دانشگاه یاد کرد و بیان  نمود : دانشگاه از این پتانسیل  می توانددر مسیر پیشرفت فناوری و  تولید تکنولوژی استفاده نماید.
دکتر آخوند زاده قائم مقام معاونت تحقیقات وزارت بهداشت از حضور در جو صمیمانه و شاد دانشگاه علوم پزشکی ایران ابراز خرسندی کرد و بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایران در زمینه ارتباط بین علوم پایه و بالینی الگو بوده است .
وی اظهار کرد: مرزی بین علوم وجود ندارد، لذا  باید همکاری های بین بخشی در حوزه پزشکی و صنعتی  توسعه یابد و ایده های خلاق و کارآفرین ارائه گردد تا شاهد اقدامات مثبت در آینده نزدیک باشیم.
در ادامه دکتر ناصری پور ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این برنامه عنوان داشت : شما دانشجویان  سرمایه های  ارزشمندی برای آینده کشور هستید و من این اطمینان را دارم که با کمک شما می توانیم در زمینه تولید علم ، پژوهش و تکنولوژی گام های موثری برداریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با تاکید بر توسعه اقتصاد دانش بنیان تصریح کرد:  امیدوارم با همکاری بین بخشی  دانشگاه ها بتوانیم در مسیر حرکت به سمت دانشگاههای هزاره سوم شاهد رشد و شکوفایی در حوزه فناوری ، تجاری سازی و تولید شرکت های دانش بنیان باشیم.
دکتر ناصری پور از معاون تحقیقات دانشگاه و دست اندرکاران مرکز رشد در برگزاری اولین رویداد ملی هکتون سلامت  قدردانی و برای همه دانشجویان آرزوی  سلامتی و توفیق نمود.
گفتنی است برنامه رویداد ملی هکتون سلامت با محوریت ایده پردازی و ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات در چهار حوزه خطای پزشکی ، آموزش  پزشکی ، دسترسی به مراقبت  پزشکی و سواد سلامت از تاریخ 23 لغایت 25 اسفندماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در حال برگزاری است.
لازم به ذکر است در اولین رویداد ملی سلامت هکتون ،  دانشجویان شرکت کننده در این مراسم که از 20 دانشگاه مختلف سراسر کشور حضور دارند در طول سه روز به ارائه  ایده های نو و خلاقانه می پردازند که بر اساس برنامه زمانبندی ، بهترین راهکارها در روز جمعه مورخ 25 اسفندماه مورد تقدیر قرار می گیرند.

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1278 بار   |   دفعات چاپ: 84 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر