دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


دومین روز از بازدیدهای نوروزی دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲ | 
دومین روز از بازدیدهای نوروزی دانشگاه علوم پزشکی ایران
در دومین روز از آغاز سال نو دکتر‌عبادی فرد آذر معاون بهداشتی، دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه از بیمارستان امام حسین (ع)بهارستان و شبکه بهداشت و درمان رباط کریم و شهرستان ملارد بازدید نمودند.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: دکتر‌عبادی فرد آذر معاون بهداشتی، دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه روز2  فرودین ماه 1397 از بیمارستان امام حسین (ع)بهارستان، شبکه بهداشت و درمان رباط کریم، بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س)رباط کریم و ایستگاه سلامت نوروزی صفادشت و پایگاه های اورژانس ۱۱۵ ملارد بازدید بعمل آوردند.
ابتدا در این بازدید یک ساعته مسئولین بیمارستان امام حسین (ع)بهارستان نیز حضور داشتند، ضمن عیادت از  بیماران دکتر توکلی معاون درمان بر روند درمان بیماران و دکتر عبادی فرد آذر بر امور بهداشتی این بیمارستان نظارت و در پایان توصیه های در این خصوص ارایه نمودند.
لازم به توضیح می باشد که تمامی واحدهای تشخیصی ، پارا کلینیکی‌ و بهداشتی این مرکز آماده ارایه خدمات شبانه روزی به مراجعه کنندگان می باشد.
سپس با حضور در شبکه بهداشت و درمان رباط کریم، دکتر ابراهیم اسکندری مدیر شبکه ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال نو  عنوان نمود: تیم های درمانی و  بهداشتی شبکه در وضعیت اماده باش می باشند. وی ضمن بیان مشکلات و مسائل پیش رو  در این شبکه ، خواستار حمایت همه جانبه جهت حل مشکلات و مسائل مورد نظر شد.
در ادامه دکتر عبادی فرد آذر و دکتر توکلی در خصوص ضرورت راه اندازی پایگاه پرند3 تاکید و تصمیماتی را اتخاذ نمودند
معاونین بهداشت و درمان دانشگاه در ادامه بازدید های روز دوم از آغاز سال نو به بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) جهت تبریک سال نو و نظارت بر ارایه روند خدمات بهداشتی و درمانی مراجعه نمودند.
در این بازدید که از بخش های اورژانس، دیالیز و ای سی یو صورت پذیرفت ، ضمن حضور بر بستر بیماران در خصوص نحوه  ارایه خدمات سوالاتی پرسیده شد.
لازم به ذکر‌ می باشد که تمامی‌بخش های درمانی و خدماتی تشخیصی ، سی تی اسکن و سونوگرافی این مرکز‌ آماده ارایه خدمات ۲۴ ساعته به بیماران و مراجعه کنندگان می باشد.
گفتنی است در ادامه از ایستگاه سلامت نوروزی صفادشت و پایگاه های اورژانس ۱۱۵ ملارد بازدید نمودند که طبق روال همه ساله پایگاههای اورژانس ۱۱۵ ملارد اماده ارایه خدمت رسانی به مسافران و مهمان های نوروزی می باشند.
استقرار آمبولانس های اورژانس در جاده های پرتردد توسط معاونین درمان و بهداشت دانشگاه مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت .
سپس دکتر عبادی فرد آذر و دکتر توکلی با حضور در کمپ نوروزی ملارد که در مبادی ورودی شهرستان قرار گرفته، از تجهیزات و امکانات این کمپ بازدید به عمل اوردند ،لازم به ذکر می باشد که این کمپ به ترالی احیا و داروهای اورژانسی تجهیز شده و در حال خدمت رسانی می باشد.

  

 
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1112 بار   |   دفعات چاپ: 63 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر