دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری ؛ بزرگترین بیمارستان سوختگی در کشور

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۹ | 
مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری ؛ بزرگترین بیمارستان سوختگی در کشور به گفته  دکتر ده مرده ای ، مرکزآموزشی درمانی شهید مطهری ؛ بزرگترین بیمارستان سوختگی در کشور محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ دکتر مصطفی ده مرده ئی مدیر عامل مرکز آموزشی درمانی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه عنوان کرد: مرکز آموزشی درمانی  شهید مطهری در سال 1350 افتتاح شده است و شامل بخشهای زنان ، اطفال ،مردان یک و دو ، ترمیمی و ICU است و قابلیت پذیرش 120 بیمار را دارد ، همچنین در این مرکز به عنوان بزرگترین مرکز سوختگی در کشور ، تمامی خدمات تخصصی سوختگی ارائه می شود.
وی افزود: در این مرکز ، بیماران ارجاعی از سایر مراکز  پذیرش می شود ، همچنین علاوه بر اعمال جراحی ترمیمی ، اعمال زیبایی هم انجام می شود.
عضو هیئت علمی دانشگاه بیان کرد:در راستای حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم ، بکارگیری آخرین متدهای تشخیص و درمان سوختگی در دستور کار این مرکز قرار دارد که از ان جمله می توان به خرید لیزر تشخیص عمق سوختگی اشاره کرد که در کشور منحصر به فرد است ، همچنین در نظر است بر اساس ابلاغ بهره گیری از ده درصد تختهای VIP و قرارداد با بیمه های تکمیلی در جهت درآمد زایی و خلق ثروت گام برداریم.
دکتر ده مرده ای خاطر نشان کرد:  مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری با هماهنگی سایر دانشگاهها برای پذیرش دانشجویان در سطوح مختلف آمادگی دارد.
فوق تخصص جراحی پلاستیک گفت: آخرین محصولات مرتبط با درمان سوختگی که در دنیا تولید می شود ، در این مرکز استفاده می گردد.
وی تصریح کرد: ثبت شرکت و تولید محصولات دانش بنیان با کمک انستیتو طب بازساختگی از دیگر برنامه های این مرکز است.
مدیر عامل مرکز آموزشی درمانی مرکز شهید مطهری اظهار کرد: از طریق رایزنی با مرکز تحقیات سوختگی مقرر گردید در جهت استفاده محصولات جدید با دانشگاههای علوم پایه از جمله دانشگاه امیر کبیر همکاری های لازم انجام پذیرد.
ایشان با بیان اینکه سوختگی یک بیماری پرخرج و سخت درمان است افزود: مرکز شهید مطهری اولین بیمارستان در سطح کشور است که همه بیماران ارجاعی را پذیرش می نماید و این مسئله با توجه به آیین نامه اداره مستقل بیمارستانها قابل توجه است به طوری که بسیاری از بیماران مراجعه کننده به این مرکز از نظر پرداخت هزینه های درمانی با مشکل روبرو هستند و به دنبال آن ، مشکلات تامین اعتبار برای این مرکز ایجاد می شود.
 

خبر : رهنورد
عکس : ولی محمدی


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 835 بار   |   دفعات چاپ: 64 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر