دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


نشست معاون آموزشی دانشگاه با رئیس و اعضای هیئت علمی مرکز آموزشی درمانی شفا یحیائیان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲۱ | 
نشست معاون آموزشی دانشگاه با رئیس و اعضای هیئت علمی مرکز آموزشی درمانی شفا یحیائیان

نشست معاون آموزشی دانشگاه با رئیس، معاونین و اعضای هیئت علمی مرکز آموزشی درمانی شفا یحیائیان شنبه مورخ 19 خرداد برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ در این جلسه دکتر کوهپایه زاده با ارائه توضیحات در مورد دستورالعمل بیمارستان های مستقل و چالش های اجرایی آن از جنبه آموزش از اعضای هیئت علمی خواست تا نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص مطرح نمایند.
 معاون آموزشی دانشگاه گفت: با بازنگری در این دستورالعمل درصدد هستیم که برای آموزش بالینی دانشجویان در مقاطع مختلف فرایندهایی را تعریف نماییم که دانشجویان از آموزش ها بیشترین بهره­ وری را داشته و به استانداردهای آموزش بالینی کوچکترین لطمه ای وارد نگردد و مطالبات از بیمارستان از دید آموزشی شفاف گردد.
 وی تصریح کرد : برگزاری این جلسات را موجب تدوین و اجرای هماهنگ سیاست گذاری ها در سیستم آموزشی ذکر کرد و تاکید نمود به علت اینکه دیدگاه آموزشی و درمانی همیشه در کنار یکدیگر هستند، اعضای هیئت علمی مستقر در بیمارستان ها با اشتراک گذاشتن تجربیات خود در این جلسات، در اجرای موفق دستورالعمل بیمارستان های مستقل سهم عمده ای خواهند داشت.
 دکتر کوهپایه زاده گفت : کمیته نقل و انتقال اعضای هیئت علمی با حضور ذینفعان و با تشکیل این کمیته مشکلات ارائه خدمات آموزشی و درمانی اعضای هیئت علمی تا حدود زیادی مرتفع خواهد گشت.
 در ادامه جلسه دکتر داود جعفری کردلو رئیس بیمارستان شفا یحیائیان؛ضمن بیان تاریخچه بیمارستان و  بیان مزایا و اثرات سوء دستورالعمل بیمارستان های مستقل به تشریح رشته های آموزشی موجود و مقاطع تحصیلی موجود در بیمارستان پرداخت.
 سپس دکتر کوروش منصوری رئیس بخش طب فیزیکی و توانبخشی بیان کرد: دررابطه با مسائل آموزش بالینی دانشجویان دانشکده توانبخشی در خصوص آموزش دادن به این دانشجویان مشکل خاصی نبوده ، لیکن آموزش بالینی در این زمینه بایستی با ارائه خدمات به بیماران همراه شود که با برگزاری جلسات مشترک با اساتید دانشکده نگرانی های موجود در این خصوص نیزحل خواهد شد.  
 
شایان ذکر است در این جلسه هم چنین به مشکلات اعضای هیئت علمی  و راه حلهای ممکن توسط معاونت آموزشی پرداخته شد.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 546 بار   |   دفعات چاپ: 51 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر