دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


مراسم افتتاحیه ششمین المپیاد علمی مهارتی فوریتهای پزشکی کشور برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۳ | 
مراسم افتتاحیه ششمین المپیاد  علمی مهارتی  فوریتهای پزشکی کشور برگزار شد
مراسم افتتاحیه ششمین المپیاد  علمی مهارتی  فوریتهای پزشکی کشور  با حضور دکتر ناصری پور مورخ 3 خردادماه در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ ششمین المپیاد  علمی مهارتی  فوریتهای پزشکی کشور  با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه ، دکتر توکلی معاون درمان ، دکتر سیف قائم مقام سازمان اورژانس کشور و دکتر میر کتولی معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی سازمان اورزانس کشور و نخبگان سازمان اورژانس کشور برگزار شد.
در ابتدا دکتر توکلی ضمن خیر مقدم عنوان کرد: این همایش با همکاری سازمان اورژانس کشور ستاد هدایت و دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود که امیدوارم محیطی پویا و صمیمانه در راستای اعتلای توانمندی پرسنل اورژانس کشور باشد.
معاون درمان دانشگاه افزود: طبق تاکید ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران بحث اورژانس به عنوان یک محور اصلی در دانشگاه مدنظر است .
وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط خاص حوزه فعالیت کادر اورژانس و وجود محیط تنش زا ،افراد باید روحیه متناسب با این بخش داشته باشند.
دکتر توکلی اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این همایش شاهد  یک رقابت خوب بین نخبگان سازمان اورژانس کشور باشیم.
در ادامه دکتر ناصری با ابراز خرسندی از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برای این همایش بیان کرد: اورژانس پیشانی بیمارستان هست.
رییس دانشگاه گفت: برکسی پوشیده نیست که اگر اورژانس کشور خوب عمل نماید،سیستم بهداشت و درمانی موفق خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری این همایش ها سبب ایجاد یک محیط رقابتی سالم می گردد تا افراد برای زمان بحران آمادگی لازم را داشته باشند و انگیزه آنها برای ارائه خدمت به بیماران افزایش یابد که این بحث در ارتقا سیستم موثر است و رضایتمندی مردم را به دنبال دارد.
ایشان از حوزه اورژانس به عنوان نقطه اول تماس با بیماران یاد کرد و افزود: پرسنل اورژانس باید علاوه بر توانمندی علمی ،با اصول انسانی ، روابط عمومی و حس نوعدوستی آشنا باشند تا بتوانند بهترین عملکرد  برای زمان بحران داشته باشند .
دکتر ناصری پور با تاکید بر اهمیت اورژانس تصریح کرد: یکی از مهمترین استراتژی های هر سازمان توسعه نیروی انسانی با محوریت ارتقا آموزش و توانمندی آنها است .
وی با اشاره به این که هر کس جای انسانی را نجات دهد گویا کل جهان را نجات داده است ، گفت: شغل اورژانس از دو لحاظ حائز اهمیت است یکی خدمت به مردم و دیگری بحث معنوی و حس نوعدوستی است که حاکی از جایگاه رفیع پرسنل اورژانس می باشد .
دکتر سیف قائم مقام سازمان اورژانس کشور  به نمایندگی از دکتر کولیوند از زحمات پرسنل اورژانس قدردانی نمود و افزود: شما نخبگان به عنوان سفیران  اصلی اورژانس در این المپیاد حضور دارید تا علاوه بر کسب مهارتهای علمی و توانمندی های لازم ، صفات روحی و منش انسانی خود را ارتقاء دهید.
وی از کادر سازمان اورژانس  به عنوان صف شکن  وزارت بهداشت ،نجات بخش جان بیماران و پیام آوران حس دوستی  یاد کرد .
گفتنی است این همایش دو روزه به منظور ارتقا علمی مهارتی پرسنل اورژانس و با برگزاری آزمون تئوری و عملی تشکیل شده است .
شایان ذکر است در مراسم اختامییه مورخ 4 خردادماه ، با حضور مقام عالی وزرات از نفرات برتر المپیاد تقدیر می شود.


عکس : رحمانی
خبر : رهنورد
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1022 بار   |   دفعات چاپ: 237 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر