دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری کمپین خودمراقبتی سازمانی در مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت توسط مرکز بهداشت شمال غرب تهران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۱۲ | 
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه: کمپین خودمراقبتی سازمانی توسط مرکز بهداشت شمال غرب در موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورخ نهم  الی یازدهم تیرماه برگزار شد.
دکتر جواد گلشنی اصل؛ رئیس مرکز بهداشت شمال غرب تهران: هدف از برگزاری این کمپین، ارستفاده از پتانسیل سازمانهای هم طراز، برای ارتقای سطح سلامت کارمندان ارگان و نیز عموم مردم است.

وی افزود: در این کمپین، تیم سلامت مرکز بهداشت شمال غرب؛ شامل: پزشک، مراقب سلامت، کارشناس تغذیه و کارشناس روانشناس، در این مؤسسه مستقر گشته و همزمان با تشکیل پرونده الکترونیکی به ارائه خدماتی، مانند: اندازه گیری قد و وزن و محاسبه نمایه توده بدنی، اندازه گیری قند و فشار خون، مشاوره تغذیه، مشاوره روانشناسی، خطر سنجی بیماری های قلبی و عروقی، ویزیت رایگان پزشک و .... به کارمندان مؤسسه پرداختند.
در جریان این کمپین ، نمایشگاه خود مراقبتی نیز برگزار و همزمان با ارائه خدمات رایگان به مراجعین رسانه های آموزشی با عناوین مختلف بهداشتی بین آنان توزیع شد.
همچنین آموزش خود مراقبتی، معرفی خدمات ارائه شده در پایگاه ها و مراکز خدمات جامع سلامت، آموزش سرطان ها و ... توسط کارشناسان به مراجعین ارائه شد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 119 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر