دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری آزمون شفاهی دکتری تخصصی (MMI) رشته مطالعات اعتیاد ورشته روانشناسی بالینی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲۰ | 
برگزاری آزمون شفاهی دکتری تخصصی (MMI) رشته مطالعات اعتیاد  ورشته روانشناسی بالینی
آزمون شفاهی دکتری تخصصی (MMI) رشته مطالعات اعتیاد و رشته روانشناسی بالینی در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ مسئولیت برگزاری آزمون مصاحبه دکتری تخصصی (MMI) در سال تحصیلی 98- 97 در دو رشته «روانشناسی بالینی» و «مطالعات اعتیاد» برای سومین بار به دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان واگذار شد.
آزمون روز چهارشنبه 20 تیرماه سال جاری برای هر دو رشته یاد شده منطبق با دستورالعمل‌های ابلاغی برگزار گردید.
در این رابطه دکتر محمد باقر صابری زفرقندی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و مسئول برگزاری امتحان در رشته مطالعات اعتیاد گفت: خوشبختانه امسال هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی شاهد استقبال خوب داوطلبین برای رشته مطالعات اعتیاد بودیم. هر پنج دانشگاه علوم پزشکی شامل ایران، تهران؛ شاهرود، کاشان و زنجان امسال دانشجو می پذیرند.
وی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 50 درصد نمره قبولی در امسال مربوط به امتحان کتبی بود که در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد و 50 درصد نمره نیز به امتحان شفاهی تعلق خواهد گرفت. امتحان شفاهی به صورت آزمون کوتاه چند بخشی برگزار شد که در پنج ایستگاه مجزا طراحی و اجرا گردید.
ایشان در پایان اضافه کرد: امسال 20 درصد نمره نیز به شرایط عمومی، ارزیابی شخصیتی و میزان علاقه فرد به این رشته اختصاص خواهد یافت.
همچنین دکتر بنفشه غرایی، مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی ایران مسئول برگزاری آزمون در رشته روانشناسی بالینی بود.
این آزمون برای 36 داوطلب در شش ایستگاه با حضور اساتیدی از دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی ارتش انجام شد.
دکتر عباس رمضانی فرانی، معاون آموزشی دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان، مسئول هماهنگی برگزاری آزمون در دانشکده و ناظر بر انجام آن بود.
تمامی  مراحل اجرای این آزمون، شامل طراحی سؤالات، تایپ، تکثیر و نگهداری نمرات نهایی زیر نظر حراست آزمون دانشکده انجام شد.
دکتر سید جلال یونسی رئیس بورد روانشناسی بالینی، نیز بر تمامی مراحل اجرای برگزاری آزمون نظارت داشتند.
در پایان آزمون، همه داوطلبان فرم‌های کامپیوتری نظرسنجی را تکمیل کردند.
در نهایت نمرات نهایی در ایستگاه‌ها به امضا و تأیید اعضای هیأت علمی رسید و در فایل ارسالی از وزارت متبوع وارد و در قالب DVD به همراه صورتجلسه‌ها به دانشگاه علوم پزشکی ایران ارسال گردید.
 
تهیه خبر: زهره راخ (کارشناس روابط عمومی دانشکده)
تهیه عکس: سید حسین سید محمدی (مسئول سمعی بصری دانشکده)CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 802 بار   |   دفعات چاپ: 140 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر