دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری جلسه روسای شبکه های بهداشت و درمان با حضور دکتر ناصری پور

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۲۴ | 
برگزاری جلسه روسای شبکه های بهداشت و درمان  با حضور دکتر ناصری پور جلسه روسای شبکه های بهداشت و درمان  با حضور دکتر ناصری پور مورخ 24 شهریورماه در سالن شورای دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ این جلسه با حضور رییس دانشگاه ، دکتر عبادی فرد آذر معاون بهداشتی ، دکتر توکلی معاون درمان ، دکتر تهرانی مدیر فناوری اطلاعات و روسای شبکه های بهداشت ودرمان تشکیل  گردید.
در  ابتدا دکتر عبادی فرد آذر گزارشی از دستاوردهای یکساله معاونت بهداشتی دانشگاه ارائه کرد.
سپس رییس دانشگاه ضمن تشکر از عملکرد مثبت روسای شبکه های بهداشت و درمان عنوان کرد: با توجه به شرایط فعلی  کشور در مورد بحث دارو و تجهیزات باید تدابیری ویژه ای اندیشه شود و نیازهای شش ماه این حوزه شناسایی و هماهنگی لازم انجام شود. همچنین بازرسی و نظارت بر  انبارهای دارویی در سطح شهرستان توسعه وهمکاری بین شبکه ای برای استفاده از تجهیزات و منابع افزایش یابد.
وی گفت: نظارت بر رستورانها ، توزیع مواد غذایی  و آب آشامیدنی بیشتر شود و با متخلفان برخورد و در مورد شیوع اپیدمی ها توجه جدی صورت گیرد.
دکتر ناصری پور تصریح کرد: توجه به پرداخت های پرسنلی و مسائل رفاهی بویژه  در موردکارکنان خدماتی و اجرای سیستم ارجاع و تکمیل پرونده های الکترونیک در راستای طرح تحول سلامت مد نظر قرار گیرد.
ایشان بر تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام تاکید نمود و افزود: روسای شبکه ها می بایست بر شاخص های مرگ و میر مادران باردار و کودکان رصد نمایند و با کمک گروه بهبود تغذیه برنامه های حمایتی تغذیه را در سطح شهرستان اجرا کنند.
وی از راه اندازی NGO ها در سطح شهرستان برای حمایت از قشر آسیب پذیر حمایت کرد .
در ادامه دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه در مورد بحث نظارتی در شبکه ها با همکاری معاونت بهداشتی ، برون سپاری پایگاههای اورژانس و فعال شدن کمیته بیماری ها ، توضیحات لازم را بیان کرد.

در ادامه جلسه  دکتر عبادی فرد آذر اضافه نمود که تا سه ماهه اول سال ۹۸ هیچگونه مشکلی در رابطه با داروهای مکمل و داروهایی که معاونت بهداشت باید در اختیار مردم تحت پوشش منطقه دانشگاه علوم پزشکی ایران بگذارد نداریم و ذخیره کافی موجود میباشد. همچنین پروژه های عمرانی در دست اجرا نیز تا اخر سال انشالله به اتمام میرسد.
درضمن برنامه ریزی سیستم ارجاع از سطح یک به دو و به سطح سه نیز انجام گردیده است.
گفتنی است در این جلسه روسای شبکه ها ، نقطه نظرات ، پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه دادند. 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 644 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر