دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده بهداشت برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۲۷ | 
مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده بهداشت برگزار شد مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده بهداشت با حضور دکتر ناصری پور  مورخ 26 شهریورماه در سالن کنفرانس شهید رحیمی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ این جلسه با حضور رییس دانشگاه ، معاونین آموزشی و بین الملل ، مدیر روابط عمومی و جمعی از اساتید، دانشجویان و پرسنل دانشکده بهداشت تشکیل شد.
در ابتدا دکتر وفا ؛ معاون پژوهشی دانشکده بهداشت خلاصه ای از تاریخچه دانشکده و رتبه های کسب شده توسط این حوزه را ارائه داد.
گفتنی است طبق گفته  ایشان  ، دانشکده بهداشت با وجود 37 عضو هیئت علمی موفق به ارائه 1485 عدد مقاله و دریافت h. index 8/83 شده است.
سپس دکتر ناصری پور ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) عنوان کرد: با تلاش و عملکرد خوب اساتید و کارکنان دانشکده بهداشت ، نتایج قابل قبولی بدست آمده است که جای تقدیر دارد.
ایشان از دانشکده بهداشت به عنوان یکی از فعالترین دانشکده ها در حوزه علمی و پژوهشی یاد کرد و افزود: وجود دکتر یار احمدی به عنوان رییس جدید دانشکده بهداشت را به فال نیک می گیریم و امیدواریم با توجه به توانمندی های بالای ایشان و مشارکت تمامی مجموعه دانشکده بهداشت  شاهد نتایج درخشان در این دانشکده باشیم.
رییس دانشگاه ضمن تشکر از زحمات دکتر جنیدی؛ رییس پیشین دانشکده بهداشت اظهار امیدواری کرد: با توجه به سوابق خدمتی دکتر یار احمدی  بتوانیم در راستای حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم ، ارتباط دانشگاه  با صنعت را گسترش دهیم و با تلاش اعضای هیئت علمی زمینه را برای کارآفرینی و خلق ثروت توسط فارغ التحصیلان  دانشکده فراهم آوریم .همچنین با توجه به پتانسیل بالای موجودو همت رییس جدید دانشکده ، همکاری با سایر دانشکده های علوم پزشکی و فنی توسعه دهیم و  رشته های بین رشته ای را ایجاد نماییم.
وی از روند اجرای قانون و مقررات در دانشکده بهداشت ابراز خرسندی کرد و از آن به عنوان یک دانشکده قانونمند نام برد و خاطر نشان کرد: تمام تلاش دانشگاه  بر این است که دانشکده را در جهت اهداف تعیین شده حمایت نماید ، همچنین  فضای فیزیکی این دانشکده را در کنار سایر دانشکده ها افزایش دهد تا بتوان به بهترین نحو ممکن پژوهشهای این بخش را ساماندهی کرد.
دکتر ناصری پور گفت: با توجه به این که تنوع بخشیدن به اعتبارات یکی از اهداف دانشگاه نسل سوم است، انتظار می رود که با مسئولیت پذیری و همدلی  تمامی اعضای هیئت علمی و کارکنان ، دانشکده بهداشت به سمت بین المللی شدن پیش رود و تعاملات خود را با معاونت بهداشتی و اجتماعی ارتقا بخشد.
وی تصریح کرد : باید  در میدان دانشگاه نسل سوم رقابت نماییم و انتظار می رود همه افراد در این خصوص احساس مسئولیت نمایند  که این حرکت در جهت  موفقیت دانشگاه وافزایش منافع ملی می باشد.
رییس دانشگاه برای دکتر یار احمدی آرزوی سلامتی و توفیق کرد و افزود: امیدوارم در این دوره با قبول مسئولیت ایشان گام های خوبی در دانشکده بهداشت برداشته شود که باعث افتخار برای دانشگاه است.
در ادامه دکتر یار احمدی از ریاست دانشگاه بخاطر انتخاب ایشان تشکر و عنوان کرد:رتبه های کسب شده توسط دانشکده بهداشت نتیجه تلاش و همدلی همه اساتید و پرسنل این بخش می باشد.
وی بیان کرد: دانشگاه نسل سوم نیازمند ساختارهای انگیزه ، چابکی ، مسئولیت پذیری و همراهی همه افراد می باشد  و تاکید نمود که در این  جهت باید کارآفرینی را هم به بخش آموزش و پژوهش افزود.
ایشان ازا ارائه یک برنامه راهبردی برای دانشکده بهداشت خبر داد و اظهار امیدواری کرد : با کمک سایر همکاران بتوانیم شاهد یک دانشکده پویا ، سرزنده و لیدر در سطح کشور باشیم.
گفتنی است در این جلسه دکتر کوهپایه زاده ؛معاون آموزشی دانشگاه گفت: علارغم تمام محدودیت ها ، عزم و اراده اساتید دانشکده بهداشت قابل تقدیر است و همچنین دیدگاه متفاوت و انرژی مثبت دکتر یار احمدی ، نوید بخش فرصتهای مناسب برای ارتباط با سایر سازمانها  و توسعه رشته های بین رشته ای وعملکرد خوب دانشکده بهداشت می باشد.
ایشان حمایت معاونت آموزشی دانشگاه را از دانشکده بهداشت اعلام کرد و این انتصاب را به دکتر یار احمدی تبریک گفت.
در پایان مراسم ، ابلاغ دکتر یار احمدی  به عنوان رییس جدید دانشکده بهداشت توسط ریاست دانشگاه تقدیم ایشان شد و از زحمات دکتر جنیدی رییس سابق دانشکده تقدیر گردید.

 

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 843 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر