دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


همایش بزرگ تجلیل از ایثارگران دانشگاه برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۲ | 
همایش بزرگ تجلیل از ایثارگران دانشگاه  برگزار شد

همایش بزرگ تجلیل از ایثارگران ( یاران عاشورایی) به همت ستاد شاهد و ایثارگر با حضور رییس دانشگاه مورخ اول مهرماه در مرکز بین المللی همایش های رازی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛در این همایش دکتر ناصری پور رییس ستاد شاهد و ایثارگران،اعضای هیئت رییسه ، دکتر حدیقی دبیر ستاد شاهد و ایثارگران،سردار آبنوش فرمانده عملیات بسیج و خانواده های شهدا و ایثارگران دانشگاه حضور داشتند.
در ابتدا دبیر ستاد شاهد و ایثارگران ضمن خیر مقدم به خانواده شهدا و ایثارگر عنوان داشت:خاک این کشور گویای ایثارگری و رشادت رزمندگان دفاع مقدس است.
دکتر حدیقی تصریح کرد:هر ایثارگر باید نشان دهد در هر فعالیتی بهترین باشد .
وی گفت: ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی ایران 1600 عضو از اساتید ، کارکنان و دانشجو دارد که با حمایت رییس دانشگاه اقدامات خوبی در این ستاد انجام شده است .
ایشان از ایثارگران جهت عضویت در کمیته های تخصصی ستاد شاهد و ایثارگر دعوت نمود.
سپس دکتر ناصری پوریاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشت و افزود: ما این ایام دفاع مقدس را از جهات مختلف گرامی می داریم، یکی بخاطر اینکه نشان دهنده غرور ملی است و همچنین مظهر اتحاد و همبستگی همه افراد جامعه می باشد.
رییس ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه بیان کرد: طبیعی است زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس از طریق گام نهادن در مسیر آنها محقق می گردد، همچنین می بایست به پاسداشت حرمت خون شهیدان ، خاطرات دلاوری ها و ایثارگی آنها را به نسل های آتی منتقل نماییم.
وی خاطر نشان کرد: دفاع مقدس به ما درس هایی آموخت که در هیچ دانشگاهی تدریس نشده است و ما هم در جایگاه دانشگاهی وظیفه جهاد علمی را به عهده داریم تا نشان بدهیم رهرو آنها هستیم.
رییس دانشگاه با اشاره به افتخارات کسب شده  توسط ایثارگران دانشگاه در میادین علمی و ورزشی برای آنها آرزوی سلامتی و توفیق نمود.
در ادامه سردار آبنوش ، فرمانده عملیات بسیج خاطراتی از سردار حسین همدانی ؛ شهید مدافع حرم عنوان کرد و در مورد دفاع مقدس ، توانایی های  ملت ایران سخنرانی کرد.
ایشان از متولیان دانشگاه ، ریاست ، معاونین و اعضای هیئت علمی به عنوان سرداران واقعی یاد کرد.
گفتنی است تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران دانشگاه ،پخش کلیپ ، نماآهنگ ، مداحی و روضه خوانی، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز از دیگر برنامه های این همایش بود.


 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 418 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر