دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


مراسم تقدیر و تجلیل از رییس سابق مرکز آموزشی درمانی شفا یحیاییان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ | 
مراسم تقدیر  و تجلیل از رییس سابق مرکز آموزشی درمانی شفا یحیاییان
مراسم تقدیر و تجلیل از  خدمت رسانی و تلاش دکتر جعفری رییس سابق مرکز آموزشی درمانی شفا یحیاییان مراسم برگزار شد.
به نقل از روابط عمومی مرکزشفا یحیائیان : مراسم تقدیر از زحمات و تلاش های دکتر داوود جعفری 20 دی ماه با حضور دکتر جان بابایی ؛معاون درمان وزارت بهداشت ،دکتر کوهپایه زاده ؛سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران  و اعضای گروه ارتوپدی دانشگاه برگزارگردید.
در این جلسه دکتر کوهپایه زاده عنوان کرد: برنامه استراتژیک و اهداف دانشگاه تغییری نخواهد کرد، اما ممکن است در طریقه اقدامات واجرا تفاوت های کوچکی انجام پذیرد.
دکتر کوهپایه زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ، از ایجاد ساز و کارهای علمی جدید برای پیشرفت گروه های آموزشی خبر داد.
وی افزود دکتر جعفری خدمات ارزنده و بسیار زیادی به گروه داشته اند بصورتی که از این زحمات ، یادمان ها و خاطرات میتوان یک فیلم ساخت ، فعالیت های دکتر جعفری و مشورت با وی میتواند راهنمای سال های آینده مدیریتی این مجموعه باشد و خصلت ، رفتار و تفکرات وی می تواند الگویی باشد برای افرادی که در این مسیر فعالیت میکنند.
رئیس دانشگاه گفت : با توجه به  برنامه استراتژیک دانشگاه که سال گذشته تدوین شده است ، اهداف مشخصی دارد و این اهداف و برنامه ها تغییری نخواهد کرد ، اما ممکن است در طریقه اقدامات واجرا تفاوت های کوچکی انجام پذیرد ، ما یک سال و نیم از این مسیر را طی کرده ایم وقصد برگشت و جابجایی و تغییر نداریم و اهداف و استراتژی های تعیین شده و عالیه ای  هستند و باید در برنامه ریزی و اجرای آنها دقت لازم را داشته باشیم که حتماً با همفکری و تجاربی که در این مدت به دست آمده ، امیدواریم  به خوبی انجام شود.
 در  این مراسم  دکتر فراهینی ، از زحمات خالصانه دکتر جعفری تشکر کرد و گفت : دکتر جعفری با انجام خدمات ارزنده از جمله ایجاد مجله ارتوپدی ، تاسیس مرکز تحقیقات و گزارشهای  روزانه و مداوم ،‌ به گروه ارتوپدی ارزش داده و آن را ارتقاء بخشیده است.
در ادامه دکتر عامری ، عضو گروه ارتوپدی و هیات علمی از نقش دکتر جعفری در تشکیل گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی ایران یاد کرد و گفت نقش دکتر جعفری در این گروه بسیار برجسته و پر رنگ است.
وی افزود : در این مرکز اساتید بزرگی حضور داشته اند و دکتر جعفری با ایجاد تغییرات و افزودن افراد جدید و ایجاد بافت ارتوپدی قوی ساختار گروه را نقش دادند ، دکتر جعفری بیشترین میزان وقت ، انرژی و ثبات قدم را در این مسیر داشته و در کل این گروه، مهندسی خود را مدیون زحمات شبانه روزی و تمام وقت دکتر جعفری میداند.
دکتر باقری فرد ، رئیس مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی شفایحیاییان ضمن عرض خیر مقدم به دکتر جان بابایی و دکتر کوهپایه زاده ، گفت : امروز میخواهیم از استاد جعفری تجلیل کنیم فردی که اسم ، وجود و زندگی شان با گروه ارتوپدی عجین شده است ، بسیاری از افراد، بیمارستان شفایحیاییان را به اسم دکتر جعفری میشناسند .
در ادامه این مراسم دکتر جان بابایی ، معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تبریک بازنسشتگی استاد جعفری گفت : امیدواریم سایه دکتر جعفری سالیان سال برسایه جامعه علوم پزشکی ایران بخصوص گروه ارتوپدی باشد.
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود در چند موردی که با دکتر جعفری جلسه و همکاری داشته ایم ، شیفته اخلاق و رفتار دکتر جعفری شده ام ، دکترجعفری شخصیت وارسته ای دارند و درکنار علم ، اخلاق مناسبی دارند و ایشان در کمال آرامش ، نظم و انضباط توانسته به جایگاه علمی بزرگی برسد و با تربیت شاگردان زیاد خدمات ارزنده ای به کشور داشته است.
وی گفت: در زمان مسئولیت دکتر جعفری ، بیمارستان شفایحیاییان کم حاشیه ترین بیمارستان های کشور بوده است.
ایشان برای دکتر باقری فرد آرزوی موفقیت نموده و ابراز امیدواری داشت با حضور اساتید بزرگ و جلسات علمی،  تربیت نسل جدید به خوبی انجام پذیرد و با تدوین برنامه های علمی نوین ، سطح ارائه خدمات به جامعه بهبود یابد.
درادامه دکتر جعفری ضمن تبریک به دکتر کوهپایه زاده اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی های ایشان دانشگاه  به جایگاه مناسبی دست یابد .
وی همچنین از تمامی دست اندرکاران و همکارانی که این مراسم را برگزار نمودند تشکر کرد ، استاد جعفری با ارائه توضیحاتی از تاریخچه تشکیل بیمارستان و اساتیدی که در تشکیل گروه ارتوپدی نقش داشته اند گفت : من در تمام مدت زمان خدمتم ، تمام تلاش خود را برای اعتلای کیفیت اهداف آموزشی و پژوهشی و خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی به مراجعین این بیمارستان که اکثراً از قشر ضعیف و کم درآمد و بیمه شدگان هستند ،  انجام داده ام و صد ها طرح و برنامه برای پیشبرد اهداف آموزشی در این مرکز انجام شده است.
امروز که بازنشسته هستم ، از اینکه عمر خود را در راه اعتلای پیشرفت علم و آموزش و پژوهشی ارتوپدی ایران عزیز صرف نموده ام ، احساس سربلندی و افتخار می نمایم و امیدوارم که حاصل سالها تلاش و برنامه ریزی های اینجانب را دوستان وهمکاران ادامه داده و چراغ پر فروغ این مرکز را روشن نگه دارند.
سپاس بیکران خود را نسبت به همه افرادی که در این سال های سخت در کنار من بوده اند ، تقدیم میکنم و برای همگان آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون دارم.
در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایا ، از زحمات دکتر جعفری تقدیر شد.
 


 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 700 بار   |   دفعات چاپ: 31 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر