دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


مراسم تکریم و معارفه رییس دانشکده پزشکی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ | 
مراسم تکریم و معارفه رییس دانشکده پزشکی برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رییس دانشکده پزشکی با حضور سرپرست دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ مراسم تکریم  دکتر اصغری رییس اسبق دانشکده پزشکی و معارفه دکتر آقاخانی سرپرست جدید دانشکده پزشکی با حضور دکتر کوهپایه زاده، اعضای هیئت رییسه، اعضای هیئت علمی و جمعی از پرسنل دانشگاه مورخ 22 اسفندماه  در سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی برگزار گردید.
در ابتدا  دکتر اصغری عنوان کرد: در این چند سال که در دانشکده پزشکی بودم، تجربه خوبی کسب کردم و امیدوارم برای دانشگاه هم آثار خوبی بجا مانده باشد.
رییس اسبق دانشکده پزشکی از دکتر آقاخانی بخاطر پذیرش این مسئولیت تشکر نمود و برای ایشان آرزوی توفیق کرد.
سپس دکتر کامران آقاخانی سرپرست جدید دانشکده پزشکی از زحمات دکتر اصغری تشکر کرد و افزود: ما سربازان دانشگاه علوم پزشکی ایران هستیم .
وی گفت: امیدوارم در این مسیر بتوانم نقش خود را به خوبی ایفا نمایم و اقداماتی را انجام دهم که در یاد بماند.
دکتر آقاخانی اظهار کرد: کار در سیستم بسیار زیاد است که امید است با همکاری همه بتوانیم به اهداف تعیین شده در دانشکده پزشکی برسیم.
در ادامه سرپرست دانشگاه از عملکرد خوب و تلاش بی ادعای دکتر اصغری تقدیر و بیان کرد: برنامه استراتژیک دانشگاه با هدف افزایش کیفیت آموزش پابرجا است .
دکتر کوهپایه زاده تصریح کرد: فرصت های بسیاری در دانشگاه علوم پزشکی ایران وجود دارد که باید از آنها به بهترین وجه استفاده نمود.
وی افزود: دکتر آقاخانی هم از نیروهای ارزشمند دانشگاه است که امیدوارم با انرژی بیشتر ایشان و همکاری سایر افراد و تقویت همدلی بتوانیم نتایج بهتری کسب نماییم.
به گفته ایشان، استفاده از فناوری، توسعه توریسم درمانی، افزایش پذیرش دانشجوی خارجی و فروش محصولات دانش بنیان به عنوان برجسته ترین راهکارها برای حرکت در مسیر پیشرفت تلقی می شود.
گفتنی است در این مراسم  دکتر ناصری پور ضمن ابراز خرسندی از حضور دوباره در جمع اعضای دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد: ما باید قدردان زحمات مدیران باشیم که این امر موجب دلگرمی دیگران می شود.
ایشان با اشاره به بخشی از اقدامات ارزنده دکتر اصغری در زمان تصدی مسئولیت خاطرنشان کرد: قانون مندی ترفیع ها و ارتقاء، سامان بخشی عملکرد اعضای هیئت علمی، بازنگری وضعیت آموزشی و پژوهشی، چارچوب بخشیدن به وظایف روسای بخشها و مدیران گروهها و ارزیابی مدیران گروهها از کارهای خوب دکتر اصغری در دانشکده پزشکی می باشد.
وی بر همکاری، همفکری و احساس مسئولیت  و درک وضعیت موجود همه افراد برای سربلندی دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید نمود.
در این برنامه دکتر سلطانی  عضو هیئت علمی دانشگاه و پیشکسوت معاونت آموزشی در خصوص ساماندهی سیستم پزشکی، تقویت همکاری گروههای علوم پایه و بالینی، حل مشکلات بیمارستانهای تابعه و ... مطالب لازم را بیان کرد.
 در پایان لوح تقدیر دکتر اصغری و ابلاغ دکتر آقاخانی تقدیم ایشان شد.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 792 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر