دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 دسترسی سریع کارکنان

اطلاع رسانی

  • شعار وزارت بهداشت

نمایش آمار بازدیدهای کل: 114617639

نمایش آمار بازدیدهای روز جاری: 25673

نمایش آمار بازدیدهای پایگاه 1129989

نمایش آمار بازدیدهای 24 ساعت گذشته پایگاه: 58

کاربران حاضر در پایگاه: 0

دیدار نوروزی مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان با فرماندار شهرستان بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۱۸ | 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهارستان، به مناسبت فرارسیدن سال نو دکتر دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت بهارستان به همراه دکتر المیرا سلیمانی جوان معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت و سرپرست درمان ، دکتر سید امید ستایش رییس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان و مهاجر مدیر بیمارستان شنبه 17 فروردین 98 با فرماندار شهرستان بهارستان ، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین آن حوزه دیدار کردند.
در این دیدار گزارشات مختصری از فعالیت های انجام شده این شبکه در ایام نوروز توسط دکتر دمیریان ارائه شد.
دکتر سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان در این دیدار گفت : در شهرستان بهارستان با وحدت ، همدلی و تلاش مسئولان و همراهی خوب مردم کارهای ارزشمندی به ثمر رسید که نوید بخش آینده ای بهتر برای این خطه از میهن عزیز اسلامی است . وی از تلاشها و فعالیتهای شبکه بهداشت و درمان بهارستان اظهار رضایت و از دکتر دمیریان تقدیر و تشکر کردند.
 
دکتر دمیریان در این دیدار که در فضایی بسیار صمیمی صورت گرفت ضمن قدردانی از حضور فعال ، موثر و تعامل سازنده و همچنین زحمات بی‌شائبه و نگاه و دید گاه خاص  فرماندار در راستای پیشبرد و تعالی اهداف عالیه نظام سلامت و ارتقا سرانه های بهداشتی و درمانی شهرستان بهارستان تقدیر و تشکر کرد و از خداوند متعال برای ایشان سالی سرشار از سلامتی همراه با موفقیت و سربلندی مسئلت داشت.
 
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 103 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر