دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


دوره ملی توانمندسازی رؤسای بیمارستانهای کشور در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۳/۲۸ | 
دوره ملی توانمندسازی رؤسای بیمارستانهای کشور در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد
رییس موسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت ، برگزاری دوره های ارتقاء شایستگی مدیران را به عنوان رسالت اصلی موسسه معتمد معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر مهدی جعفری ؛ رییس موسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت ( معتمد) در حاشیه برگزاری برنامه ملی توانمندسازی روسای بیمارستانها ،  در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه عنوان کرد: رسالت اصلی این موسسه ، برگزاری دوره های ارتقاء شایستگی مدیران است.
دکتر جعفری بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره ها، ارتقاء شاخص های سلامت و توسعه کیفی و کمی نظام آموزشی می باشد.
عضو هیئت علمی دانشگاه ایران با تاکید بر بحث حرفه گرایی مدیران تصریح کرد: در موسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت ، برای تمامی مدیران پرونده تشکیل می شود و به صورت  پیوسته امور مربوط به آنها پیگیری می شود . همچنین با هماهنگی این موسسه، دوره های آموزشی لازم برای بروز نمودن سطح علمی افراد برگزار می گردد. 
وی افزود: گروههای هدف در این برنامه ، شامل مدیران ارشد ، معاونین ، مدیران و روسای بیمارستانها است که باید به صورت سیستماتیک و مداوم در این دوره ها شرکت نمایند.
رییس موسسه معتمد خاطر نشان کرد: دوره های آموزشی با کمک دانشکده های مدیریت دانشگاهها برگزار می شود ، در واقع به منظور مدیریت زمان  و سهولت در انجام کار ، 10 مرکز در سطح کشور با کیفیت یکسان؛ به عنوان موسسه همکار ، ما را یاری می رسانند.
دکتر جعفری اظهار داشت: ارزیابی مدیران به دو صورت انجام می شود ؛ یکی ارزیابی توسط مدرسین به صورت آزمون های مشخص و ارائه پروژه و دوم ارزیابی در سامانه ارزیابی موسسه معتمد از طریق حل سناریوی های تعیین شده ، برنامه های اجرایی ، نمره اعتباربخشی و روند شاخص های بیمارستانی  
به گفته ایشان  تعیین رتبه بندی مدیران و استفاده از ظرفیت آنها برای اداره بیمارستانها به عنوان هدف نهایی موسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت می باشد.  
گفتنی است افتتاحیه  برنامه ملی توانمند سازی روسای بیمارستانهای سراسر کشور با حضور وزیر بهداشت ، معاونین ، روسای  بیمارستانها مورخ 28 خردادماه در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 689 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر