دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • اخبار دسته بندی شده
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری دومین جلسه مستمر مسئولین دانشگاه با روسا و مدیران بیمارستانها

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۴ | 
برگزاری دومین جلسه مستمر مسئولین دانشگاه با روسا و مدیران بیمارستانها
 
   روابط عمومی دانشگاه : دومین جلسه مستمر مسئولین دانشگاه با روسا و مدیران بیمارستانها با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه صبح امروز سه شنبه مورخ 4 شهریور ماه در طبقه  هفتم ستاد مرکزی  برگزار شد.
دکتر مسعود ناصری پور ضمن تسلیت ایام ماه محرم از عملکرد معاونت درمان تقدیر و عنوان کرد: آنچه برای دانشگاه حایز اهمیت است موضوع در آمدهای اختصاصی می باشد که دو سوم بودجه دانشگاه از این طریق بدست می آید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص برنامه های پیش رو دانشگاه اظهار داشت : قصد داریم در آینده نزدیک به منظور بهبود وضعیت موجود مراکز تابعه یک کمیته راهبردی تشکیل دهیم تا بتوانیم هزینه ها را کاهش ، درآمدها را افزایش و بهره وری را توسعه بخشیم.
دکتر ناصری پور ضمن اعلام حمایت بیشتر از مراکز تحت پوشش دانشگاه بیان نمود: در راستای بهبود خدمات ارایه شده به بیماران  ، روسا و مدیران باید با تشکیل جلسات مستمر با پرسنل مراکز خود بستر فرهنگ سازی را فراهم آورند و آموزشهای لازم به کارکنان داده شود .
مسعود ناصری پور در ادامه افزود: در بازه زمانی 6 ماهه نظام پرداختی در مراکز باید به صورت عادلانه و بر مبنای عملکرد صورت پذیرد.
وی ضمن حایز اهمیت شمردن تامین امنیت شغلی و امنیت پرداخت کارکنان   تصریح کرد: تمام روسا و مدیران موظفند به منظور افزایش کیفیت خدمات بهداشتی ، درمانی تلاش نمایند و به منظور بهبود وضعیت ،انگیزه لازم را ایجاد نمایند و بستر تعامل بیشتر با دیگر سازمانها را فراهم  آورند و افزایش رضایتمندی مراجعین و پیگیری مطالبات را اولویت کاری خود قرار دهند.
رییس دانشگاه با اشاره با ارسال به موقع اسناد بیمه خواستار به حداقل رساندن کسورات و افزایش در آمد بیمارستانی از طریق جذب بیمار بیشتر شد.
وی در خصوص شبکه های بهداشتی درمانی تابعه دانشگاه گفت: در شبکه ها نیازمند اقدامات جدی تر در جهت پیگیری طرحهای عمرانی و پروژه های نیمه تمام با حمایت وزارت بهداشت و خیرین هستیم.همچنین مراکز آموزشی درمانی باید از تمام پتانسیل خود در جهت افزایش بهره وری استفاده نمایند .
دتر ناصری پور اظهار امیدواری کرد که با پیگیری متعهدانه  تمامی  دست اندارکاران شاهد پیشرفت  هر چه بیشتر  در دانشگاه  باشیم  .
ایشان خدمت به مردم را یک فرصت الهی برشمرد و از راه اندازی نظام پیشنهادات  در آینده نزدیک به منظور اجرای هر چه بهتر طرح تحول سلامت خبر داد.
دکتر پایدار ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد  روسا و مدیران بیمارستانها در طی چهار سال گذشته   اشاره داشت : جلسه مستمر مسئولین دانشگاه با روسا و مدیران بیمارستانها به صورت فصلی برگزار می شود که در این جلسات  جدیدترین دستورالعمل ها و بخشنامه ها مطرح و مشکلات مراکز تابعه مورد بررسی قرار می گیرد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1663 بار   |   دفعات چاپ: 190 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر