دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • اخبار دسته بندی شده
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


دکتر مهدی زاده آزمایشگاه جامع تحقیقات را به عنوان یک مرکز سانترال در دانشگاه معرفی کرد.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۲ | 
دکتر مهدی زاده آزمایشگاه جامع تحقیقات را به عنوان یک مرکز سانترال در دانشگاه معرفی کرد. دکتر مهدی زاده،مدیر آزمایشگاه جامع تحقیقات  ، در خصوص معرفی و خدمات  آزمایشگاه جامع دانشگاه  گزارشی ارائه کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر مهدی زاده آزمایشگاه جامع تحقیقات را به عنوان یک مرکز سانترال در دانشگاه معرفی کرد.
مدیر آزمایشگاه جامع تحقیقات عنوان کرد:در راستای سیاستگذاری وزارت بهداشت و به تبع آن در دانشگاه ایران به فکر افتادیم آزمایشگاه جامع راه اندازی کنیم تا بستر مناسب و متمرکز  برای محققین فراهم شود.
ایشان با اشاره به اهداف ایجاد  آزمایشگاه گفت:اجتناب از موازی کاری نسبت به سایر مراکز از مهمترین اهداف این برنامه می باشد،در واقع توانستیم یک مجموعه شبکه ای در حیطه دستگاه هایتک برای محققین دانشگاه و  هم برای پژوهشگران سایر مراکز ایجاد نماییم.همچنین در این مرکز جنرال خدمات مشاوره ای  ارائه می گردد.
وی افزود: ما در نظر داریم همکاری با شرکت های دانش بنیان ،مراکز تحقیقاتی و گروههای آموزشی علوم پایه و بالینی را توسعه دهیم.
دکتر مهدی زاده بیان کرد: سرویس دهی در  آزمایشگاه جامع تحقیقات به صورت مراجعه حضوری در قالب نمونه های فیزیکی هست ولی در نظر داریم برای صرفه جویی در مصرف انرژی  ،خدمات رسانی را به صورت آنلاین انجام دهیم .
وی ضمن اشاره به دستگاهها و تجهیزات تخصصی در آزمایشگاه تصریح کرد:دانشجویان و پژوهشگران هم می توانند در کنار کارشناسان و با شرکت در کارگاههای آموزشی ،اصول کار را فرا گیرند.
دکتر مهدی زاده افزود: یکی از ویژگی های حائز اهمیت درآزمایشگاه ارتقاء سطح دانش همکاران می باشد که توانستیم با همکاری اعضای هیئت علمی به این مهم دست پیدا نماییم.
ایشان در مورد فضای آزمایشگاه جامع گفت: این مرکز  به مساحت 1000متر مربع دارای بخشهای مهم است که از جمله می توان به وجود اتاق کارشناسی ،آزمایشگاه جنرال ، آزمایشگاه کشت سلولی ،بخش آنالیز ،بخش میکروسکوپی و....اشاره کرد.
وی ادامه داد:  از فضاهای منحصر به فرد در این مرکز ، وجودانبار دارویی و  بخش clean room است که این بخش کمک شایانی می تواند به دانشکده داروسازی نماید.
دکتر مهدی زاده تاکید کرد :  در راستای تبیین نقطه نظر ریاست دانشگاه برای رفتن  به سمت دانشگاه هزاره سوم ،این اطمینان و اعتماد وجود دارد که با تکمیل تجهیرات مورد نیاز و تلاش و پیگیری بیشتر بتوان در تامین اهداف کارآفرینی و خلق ثروت مبتنی بر دانش گام برداشت.
گفتنی است مدیر  آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه از تمامی دست اندرکاران طراحی ،ساخت و تجهیز این مرکز قدردانی نمود. -----


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1266 بار   |   دفعات چاپ: 145 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر