دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • اخبار دسته بندی شده
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پرستاری و مامایی ورودی ۹۲

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۲ | 
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پرستاری و مامایی ورودی ۹۲
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان رشته های پرستاری ، مامایی، هوشبری، اتاق عمل و رادیولوژی ورودی سال ۱۳۹۲ در روزیکشنبه  اول مرداد ماه سال جاری  در مرکز همایشهای بین المللی رازی برگزار شد.
این جلسه با حضور روسای دانشکده های پرستاری، مامایی و پیراپزشکی، اساتید، دانشجویان و خانواده های آنان برگزار گردید.
دکتر فروغ رفیعی رییس دانشکده پرستاری و مامایی ضمن تبریک به دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه، دانشجویان را به عنوان فرزندان گرانسنگ خود خطاب قرار داد و اظهار داشت:  مفتخرم که امروز در یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در جشن فارغ التحصیلی در کنار شما عزیزان هستم. شما در وادی علومی قدم گذاشته اید که یکی از ارزشمندترین علوم دنیاست، چرا که رشته های پرستاری و مامایی با روح، جان و سلامت جسمی و روانی و اجتماعی افراد سر و کار دارند.  
وی افزود: ادای بندگی از طریق خدمتگزاری به افراد جامعه میسر می گردد و شما در مسیری قدم گذاشته اید که سهل الوصول ترین مسیر برای نزدیکی به خداوند است.
رییس دانشکده گفت: از شما می خواهم که به محتوای سوگند نامه خود پایبند باشید. اخلاق حرفه ای را همواره در کنار آموزش کلاسیک قرار دهید. از شما عزیزان که در آغاز راه  هستید می خواهم که با درآمیختن ابعاد مختلف دانش شایستگی بالینی خود  را در کار نشان دهید و دانش و فرهنگ اجتماعی را در کار خود لحاظ کنید. از ارزیابی ارزشی بیماران پرهیز نموده و همواره خداوند را بر کار و عمل خود شاهد و ناظر قرار دهید. همواره خود را در جایگاه بیمار قرار دهید و با درک عمیق از موقعیت وارد عمل شوید و اجر معنوی را بر مادیات دنیای  فانی ترجیح دهید.
وی افزود: شما در این دانشگاه نه تنها آموزش دیده اید بلکه اصول یک حرفه انسانی و اعتماد به نفس لازم را برای ورود به بازار کار و دنیای واقعی کسب کرده اید. این مراسم آغازی است برای آغازهای شما، آینده با آغوش باز در انتظار شماست، خانواده دانشگاه علوم پزشکی ایران عمیقاً به شما و به دستاوردهای شما افتخار می نماید.
دکتر رفیعی در پایان یادآور شد که دانشگاه علوم پزشکی ایران شما را برای سفری مهیج آماده نموده و راههایی را برای ادامه زندگی، موفقیت و خدمت به جامعه به شما نشان داده است.
در این مراسم که با برنامه های متنوع و شادی همراه بود، دانشجویان فارغ التحصیل با مرور خاطرات گذشته ، اجرای کلیپ و نمایش عکسهای دسته جمعی حال و هوای خاصی به جشن دادند.  همچنین به دانشجویان برتر فرهنگی هدایایی از سوی دانشکده تقدیم گردید.
در پایان مراسم پس از قرائت سوگند نامه توسط دانشجویان، در کنار پذیرایی عکسهای یادگاری توسط دانشجویان گرفته شد.

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 2150 بار   |   دفعات چاپ: 237 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر