دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • اخبار دسته بندی شده
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


افتتاح دو پایگاه سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در هفته دولت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۸ | 
افتتاح دو پایگاه سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در هفته دولت
روابط عمومی دانشگاه : همزمان با گرامیداشت هفته دولت روز 7 شهریور ماه 1396 دو پایگاه سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان بهارستان افتتاح گردید.
مراسم افتتاحیه دو پایگاه سلامت یاس و سلامت حصارک در ششمین روز از هفته دولت  مطابق با 7 شهریور سال 96  با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه گلستان ، دکتر سلیمان پور فرماندار، طاهرخانی بخشدار گلستان ، موسوی بخشدار بوستان و معاون سیاسی فرمانداری ، مهندس جانعلی زاده شهردار نسیم شهر، مسئولین شورای شهرگلستان و نسیم شهر، کتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین شهرستان برگزارگردید.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه گلستان با قرائت دعای فرج و تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) از زحمات دکتر دمیریان و پرسنل شبکه بهداشت، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایران و شهرستان در ساخت و راه اندازی پایگاه سلامت یاس واقع در گلستان تشکر و قدردانی کرد.
همچنین دکتر سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان از زحمات دکتر دمیریان و پرسنل شبکه بهداشت ، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایران در ساخت و راه اندازی 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع شهری تشکر نمود.
در ادامه دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن خوش آمدگویی به مسئولین و تبریک هفته دولت از کلیه مسئولین شهرستانی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و پرسنل شبکه بهداشت که در ساخت و بهره برداری از این پروژه ها همکاری داشته اند، تقدیر کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان  بهارستان ضمن ارائه گزارش مختصری از برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت در شهرستان بهارستان بیان داشت: اجرای کلیه پروژه ها از محل اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی ایران تامین گردیده که شامل ساخت 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع سلامت در قالب طرح  تحول سلامت  می باشد .
وی گفت : 7 پروژه بهداشتی درمانی شهرستان بهارستان با همت پرسنل این شبکه و حمایتهای دانشگاه علوم پزشکی ایران و فرمانداری شهرستان طی 5 ماه احداث ، تجهیز و به مرحله بهره برداری رسیده است . که تمامی  خدمات بهداشتی درمانی در غالب طرح تحول نظام سلامت در واحدهای افتتاح شده به صورت رایگان و با تعرفه دولتی ارائه می گردد.
دکتر دمیریان در ادامه اظهار داشت: مراکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی  و صاحب الزمان در دو طبقه با  زیر بنای 340 متر مربع و پایگاه های سلامت در یک طبقه 170 متری احداث گردیده  که زمینهای واحدهای مذکور توسط  شهرداری ها و شوراهای شهرستان بهارستان به صورت رایگان در اختیار شبکه بهداشت و درمان بهارستان قرار داده شده است.


 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1385 بار   |   دفعات چاپ: 225 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر