دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

جلسه فصلی رابطین سلامت ادارات فصل پاییز با حضور نمایندگان سلامت ادارات

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۱ | 

 

در مورخ 94/9/29 جلسه رابطین سلامت ادرات فصل پاییز با حضور نمایندگان سلامت ادارات  شهرستان در مرکز بهداشت برگزار گردید در این جلسه با توجه به مناسبتهای بهداشتی فصل پاییز  آموزش هایی به قرار ذیل به رابطین اموزش داده شد :

      با توجه به 7 آبان روز جهانی سکته مغزی ، مطالب کلیدی در این خصوص توسط آقای آزادی ،کارشناس فوریت های 115 شبکه بهداشت ،داده شد.

     با توجه به  10  آذر و روز جهانی ایدز ،ضمن آموزش این بیماری به رابطین سلامت ،و بیان وضعیت این بیماری در جهان و ایران ،دغدغه های مرکز بهداشت در این خصوص بیان گردید و همچنین مرکز و پایگاه  مشاوره بیماریهتای رفتاری شهرستان به حضار معرفی گردید .

      مقرر گردید تا رابطین سلامت ادارات ضمن هماهنگی با مرکز بهداشت ،اقدام به بازید افراد کلیدی ادارات مربوطه خود از مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری را بنمایند.

      با توجه به افزایش شایعات گوناگون در خصوص  آنفولانزا ،جناب آقای یزدانی در خصوص این بیماری صحبتهایی را ارائه نمودند و به سوالات رابطین پاسخ دادند

      در پایان رسانه آموزشی در خصوص سکته مغزی ،بیماری آنفولانزا ،بیماری ایدز ، کاندوم  ، کارت معرفی مرکز مشاوره بیماریهای رفتاریکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 104 بار   |   دفعات چاپ: 25 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر