دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری جلسه مسوولین بهداشت خانواده شهرستان رباط کریم

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۲۸ | 

اولین جلسه فصلی مسوولین بهداشت خانواده مراکز و پایگاههای سلامت تابعه در سال جاری در تاریخ 96/1/24  با حضور فاطمه قمرپور کارشناس مسوول واحد تغذیه ،سلامت خانواده و جمعیت ، کارشناسان برنامه ها و  کارشناسان مسوول واحدهای بهداشتی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه فاطمه قمرپور ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و  تشکر از تلاشهای  حاضرین در سال گذشته در پی اجرای طرح تحول سلامت نظیر راه اندازی سامانه سیب و تغییرات برنامه های نظام سلامت در حوزه بهداشت مخصوصا"بهداشت خانواده و تبریک 18 فروردین روز جهانی بهداشت به همکاران بهداشت عمومی،  درخصوص اهمیت و زمان ارائه ارزیابی عملکرد و شاخصهای برنامه عملیاتی مراکز در سال 95  ، لزوم تسلط کلیه مراقبین سلامت بر شاخصهای پانل مدیریتی و شناسایی شاخصهای بحرانی و ارائه مداخلات در راستای آن توضیحات لازم را ارائه نمود .

در ادامه  حاضرین گزارش عملکرد  واحد ذیربط در خصوص  برنا مه های آمادگی برای زایمان ، سلامت میانسالان و سالمندان ، ASQ   . توزیع مکملهای برنامه کودکان و کمبود تجهیزات برنامه های بهداشت خانواده را  بیان کردند .سپس کارشناسان برنامه های مختلف در خصوص اهداف برنامه در سال 96 ،دستورالعملهای جدید  ،نحوه پایشها و نکات مشاهده شده در پایشهای قبلی توضیحات کاملی را ارائه نمودند.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 167 بار   |   دفعات چاپ: 41 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر