دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • خدمات الکترونیک
  • کارکنان
  • درباره ما
  • تماس با ما

آموزش ضمن خدمت
اداره رفاه و تعاون
سامانه اقامتی
فیش حقوقی
سامانه بیمه تکمیلیحضور دکتر حاجی میر اسماعیل ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران در شهرستان ملارد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۱۶ | 
روز یکشنبه مورخ 96/05/15 دکتر حاجی میر اسماعیل ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران به همراه معاون تحقیقات و فناوری ، معاون بهداشتی و نیز مدیر روابط عمومی دانشگاه به منظور بازدید از زمین پروژه پارک علم و فناوری سلامت و بررسی مشکلات و عوامل موثر در پیشبرد این پروژه و همچنین ارائه راهکارها برای رفع مشکلات به شهرستان ملارد سفر کردند .
در این بازدید دکتر حاجی میر اسماعیل پس از حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد به همراه دکتر عسگری مدیر شبکه و هیئت همراه به دیدار فرماندار شهرستان ملارد رفته و جلسه ای صمیمی در اتاق فرماندار برگزار کردند .
پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید مهندس خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به دکتر حاجی میر اسماعیل و هیئت همراه خوش آمد گفته و حضور ایشان را در شهرستان سبب خیر و تعامل هر چه بهتر فرمانداری ، شهرداری های ملارد و صفادشت و بخشداری ها با شبکه بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایران دانستند .
سپس دکتر عسگری نیز ضمن خیر مقدم به ریاست دانشگاه و هیئت همراه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در شهرستان ملارد ارائه کرده  و مشکلات و کمبودهای موجود در شهرستان به ویژه مشکلات پروژه پارک علم و فناوری سلامت به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم شریف شهرستان را مطرح کرد .
دکتر حاجی میر اسماعیل ضمن تشکر از مدیریت شبکه ، فرماندار و شهرداری ها ، در خصوص اینکه طی پیگیری های متعدد توانستند مجوز پارک علم و فناوری سلامت را پنج ساله کنند به عنوان یک خبر خوش اعلام کردند و از فرماندار و شهردارها و کلیه ارگان های شهرستان خواستند تا به منظور تسریع در شروع زیرساخت های این پروژه همکاری های لازم را بعمل آورند .
در ادامه جلسه پیشنهاد احداث و راه اندازی دانشکده پژوهشی و یا پرستاری در شهرستان ملارد با همکاری فرمانداری و شهرداریهای ملارد و صفادشت به صورت اهدای زمین و ساخت پروژه ارائه شد که ریاست دانشگاه در این خصوص اعلام کردند که نیاز به بررسی بیشتر دارد و باید در یک فرصت بهتر در این زمینه بحث و تبادل نظر کرد . از مباحث دیگر مطرح شده وضعیت خانه های بهداشت در شهرستان ملارد بود که دکتر عسگری در این زمینه گزارش کاملی ارائه نمودند .
بعد از این جلسه دکتر حاجی میر اسماعیل به همراه فرماندار ، معاونین ، مدیریت شبکه و سایر حضار به طور سرزده از چند مرکز و پایگاه بهداشت بازدید به عمل آوردند و در آخر از زمین پروژه پارک علم و فناوری بازدید نمودند . در این بازدید فرماندار ملارد اعلام کرد که زمین واگذار شده کنونی 50 هکتار می باشد اما در صورت لزوم می توان 50 هکتار دیگر نیز به منظور توسعه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار داد .


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 303 بار   |   دفعات چاپ: 45 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر