دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

 
دسترسی سریع کارکنان
گالری تصاویر
  • ایام ارتحال امام خمینی (ره)
  • نظارت بر وضعیت بهداشتی انبارهای مواد غذایی شهرستان
  • نظارت بر وضعیت بهداشتی انبارهای مواد غذایی شهرستان
  • برگزاری کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا
  • کسب عنوان غرفه ی برتر توسط شبکه بهداشت بهارستان
  • هفته ملی بدون دخانیات
  • برگزاری کارگاه بازآموزی التور
  • بازدید رئیس بیمارستان امام حسین (ع) از غرفه
  • اولین دهکده سلامت معاونت بهداشتی

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی شبکه بهداشت و درمان بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۹ | 
با توجه به احداث 7 مرکز جامع خدمات سلامت و پایگاه سلامت ، یکی از مراکز جامع خدمات سلامت به نام شهید صدوقی در هفتمین روز از هفته دولت  مطابق با 8 شهریور سال 96 باحضور خانم دکتر مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی و آقای دکتر چاوشی معاون سیاسی انتظامی استاندار تهران ، فرماندار شهرستان ، بخشداران ، دهیاران ، شهرداران ، اعضای شورای شهر شهرستان ، و سایر مسئولین ادارات شهرستان بهارستان و دکتر میرزایی معاون فنی معاونت بهداشتی و سرکار خانم لک کارشناس گسترش معاونت بهداشتی دانشگاه ایران و دکتر دمیریان مدیر و پرسنل شبکه بهداشت  افتتاح شد.
در ابتدا دکتر دمیریان ضمن خوش آمدگویی به مسئولین و تبریک هفته دولت از کلیه مسئولین شهرستانی و دانشگاه علوم پزشکی ایران و پرسنل شبکه بهداشت که در ساخت وتجهیز و بهره برداری از این پروژه ها همکاری داشته اند تشکر و قدردانی کرد .
دکتر دمیریان ضمن ارائه گزارش مختصری از برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت در شهرستان بهارستان گفت :اجرای کلیه پروژه ها از محل اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی ایران تامین گردیده که شامل ساخت 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع سلامت در قالب طرح  تحول سلامت  می باشد .
ایشان افزودند 7 پروژه بهداشتی درمانی شهرستان بهارستان با همت پرسنل این شبکه و حمایتهای دانشگاه علوم پزشکی ایران و فرمانداری شهرستان طی 5 ماه احداث ، تجهیز و به مرحله بهره برداری رسیده است . که کلیه خدمات بهداشتی درمانی در قالب طرح تحول نظام سلامت در واحدهای افتتاح شده به صورت رایگان ویا با تعرفه دولتی ارائه می گردد.
ایشان در ادامه بیان نمودند: مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی در دو طبقه با  زیر بنای 340 متر مربع احداث گردیده که زمین واحد مذکور توسط  شهرداری و شورای اسلامی شهر نسیم شهر به صورت رایگان در اختیار شبکه بهداشت و درمان بهارستان قرار داده شده است.
سپس در حین بازدید آقای دکتر میرزایی معاون فنی معاونت بهداشتی در خصوص سامانه سیب توضیحاتی را جهت حاضرین ارائه دادند. ایشان افزودند : دانشگاه علوم پزشکی ایران بیش از پنج میلیون جمعیت را تحت پوشش دارد که بیش از سه میلیون از این جمعیت در سامانه سیب ثبت نام گردیده اند که با وارد نمودن کد ملی افراد در سامانه ، پرونده الکترنیکی آنان جهت ثبت خدمات طرح ادغام در کل کشور در دسترس مراکز بهداشتی قرار می گیرد.
ایشان در ادامه در خصوص خدمات طرح ادغام که شامل انجام رایگان آزمایشات چربی و قند خون ناشتا( جهت بیماریهای قلبی- عروقی) و آزمایش پاپ اسمیر(تست سرطان رحم ) و معاینات پستان (جهت تشخیص زودرس سرطانهای زنان)،  جهت گروه سنی 30 سال و بالاتر و تست تشخیصی fitجهت بررسی بیماریهای کولورکتال و تشخیص زودرس سرطانهای کولورکتال در گروه سنی بالای 50 سال می باشد مطالبی را عنوان نمودند.
در ادامه  فرماندار از زحمات دکتر دمیریان و پرسنل شبکه بهداشت ، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایران در ساخت و راه اندازی 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع شهری تشکر و قدردانی کرد.
در پایان خانم دکتر مولاوردی معاون حقوق شهروندی رییس جمهور و آقای دکتر چاوشی معاون اجتماعی استاندار تهران از زحمات دکتر دمیریان و پرسنل شبکه بهداشت ، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایران و فرمانداری شهرستان و سایر مسئولین در ساخت و راه اندازی 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع شهری در مدت زمان کوتاه تشکر و قدردانی کردند. و از خداوند متعال برای دست اندر کاران توفیق خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران و سلامت و سعادت از خداوند متعال خواستار شدند .
 

AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE


 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 556 بار   |   دفعات چاپ: 105 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر