دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دومین کنگره تخصصی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات در دانشگاه ایران برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۱۲/۱ | 
این کنگره با شعار ایجاد عزم ملی برای هماهنگی نهادهای ذی‌ربط و افزایش جذب مشارکت‌های مردمی در جهت ساخت و تجهیز بیمارستان‌های انجمن با طراحی‌های نوآورانه برگزار می شود.

 طهماسبی دبیر این کنگره گفت: یکپارچه‌سازی و هماهنگی بین کلیه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط و تعالی در حوزه ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات در سطوح نیازسنجی، طراحی، مشاوره، تصویب، پیمانکاری، اجرا و نظارت بر اساس آخرین استانداردهای بین‌المللی اهداف این کنگره را تشکیل می‌دهد.

وی اضافه کرد: سیاست‌های کلی نظام سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سرلوحه کار این همایش قرار دارد.

وی ادامه داد: راهکارهای افزایش جذب مشارکت‌های مردمی، استانداردسازی و استفاده از بروز رسانی، روش‌های نگهداشت و مدیریت و نظارت در دستور کار این جلسه قرار دارد.

طهماسبی خاطرنشان ساخت: این کنگره با حضور کارشناسان خبره تمامی رشته‌های مورد لزوم از سراسر کشور در قالب کمیته‌های علمی و اجرایی موارد را مشخص و بررسی و مورد دقت قرار می‌دهند.

وی بیان داشت: این کنگره به همت دانشگاه علوم پزشکی ایران و مجمع خیرین سلامت کشور و مشارکت و همکاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سازمان تأمین اجتماعی و دیگر دستگاه‌ها در تاریخ 2 و 3 اسفندماه سال جاری در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه ایران برگزار می‌شود.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 217 بار   |   دفعات چاپ: 68 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر