دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • خوش آمدید

img_yw_news
پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

افتتاح داروخانه کلینیک ویژه بیمارستان فیروزآبادی

به گزارش روابط عمومی مجموعه مدد ایران، داروخانه کلینیک ویژه بیمارستان فیروزآبادی در فضایی به مساحت 35 متر مربع و با فعالیت شبانه روزی کار خود را آغاز نموده است. ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

سومین شورای مدیران مجموعه مدد ایران در سال 97

سومین جلسه شورای مدیران مجموعه مدد روز دوشنبه مورخ 97/04/11 با حضور کلیه مدیران داروخانه های تابعه، مدیران ستادی و معاون بالینی داروسازی مجموعه مددن در دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران با محوریت صرفه جوئی در کاهش هزینه ها و تأکید بر مصرف کالای ایرانی برگزار گردید. ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

دومین جلسه زنجیره تأمین کالا و خدمات مجموعه مدد در سال 97

دومین جلسه زنجیره استقرار کالا و خدمات با حضور اعضا و در دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران مورخ 97/04/04 با هدف دستیابی به کاهش هزینه ها برگزار گردید. ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

اولین جلسه کمیته اقتصاد دارو و تجهیزات مجموعه مدد در سال 97

اولین جلسه کمیته اقتصاد دارو و تجهیزات با حضور اعضا و در دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران مورخ 97/04/04 با هدف دستیابی به کاهش هزینه ها برگزار گردید. ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

چهارمین جلسه کمیسیون خرید سال 1397

چهارمین جلسه کمیسیون خرید سال 1397 مجموعه مدد ایران با حضور اعضا در روز دوشنبه مورخ 97/03/28 در محل دفتر سرپرست مجموعه مدد ایران برگزار شد.   ..

ادامه...

سخن آغازین

با استعانت از درگاه حضرت احدیت، مجموعه مدد ایران فعالیت خود را در شرایطی آغاز کرد که راه ناپیموده بسیاری پیش رو دارد. این مجموعه عهده دار امر خطیر مدیریت متمرکز ارائه خـدمات دارویی و هدایت داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران است و می­کوشد ساختاری بایسته در امر خدمات دارو درمانی برپای دارد. و از دیگر سو پشتیبان صادق و صائب هموطنان عزیزمان باشد.
از این روی همکاران ما در این مجموعه در جهت این رسالت بزرگ می­کوشند و برای رسیدن به جایگاهی والا در سطح مراکز دانشگاهی و درمانی تمام همت و تلاش خود را می­گذارند تا با سربلندی، این راه خطیر را بپیمایند.
بی تردید، این مهم جز با رهنمودها و همراهی و همگامی صمیمانه مدیران و مسئولان فنی داروخانه های تابعه به تور مراد نخواهد افتاد. از این رو، برای رسیدن به نتیجه مطلوب و سزاوار، مشتاقانه منتظر و پذیرای ارشادات اساتید، مدیران، مراکز و شرکتهای داروئی و درمانی و دانشگاهی و نقدها و نظرهای صاحبان رأی و مدیران اجرائی هستیم.
نظرات و نقدهای سازنده شما عزیزان درباره این مجموعه، راهگشای ما برای رفع کاستی­ها و جبران لغزشها، و راهنمای مسئولان ذیربط، در مسیر ارتقای سطح کارامدی این مجموعه خواهد بود.

رسالت و افق فعالیت­های ما در مجموعه مدد ایران با شعار " مدد ایران حامی تحول سلامت" در برگیرنده:

-ارتقاء ارائه خدمات دارو درمانی به بیماران

-کاهش هزینه های پرداختی توسط بیماران

-اجرای کامل پوشش بیمه ای دارو

-ملزومات و تجهیزات پزشکی و کاهش مراجعه بیماران به خارج از بیمارستان برای تهیه اقلام مورد نیاز با استفاده از مدیریت هوشمند برای حفظ تندرستی و شادابی مردم کشورمان است.

تلفن تماس گویا: (پیش شماره ۰۲۱)

۸۸۷۷۹۴۸۷

۸۸۱۹۵۹۵۰

۸۸۲۰۵۰۶۹

مسئول دفتر مدیریت : داخلی ۱
معاونت بالینی داروسازی : داخلی ۲

امور اداری: داخلی ۳

امور بیمه گری: داخلی ۴

واحد اداری  : داخلی ۵

امور آموزش و روابط عمومی: داخلی ۶

فکس : داخلی ۷

امور کارگزینی: داخلی ۸

امور کارپردازی : داخلی ۹

آدرس: میدان آرژانتین-انتهای خیابان الوند-بعد از خیابان ۳۷ غربی-پلاک ۶۰ 

  • تماس با ما
  • تماس با ما
  • تماس با ما
  • تماس با ما

متن

متن

متن

متن