دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • برپایی یک پایگاه وب جامع، منظم و بروز نیازمند همکاری است
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

پیام به کارشناسان:

بخش پشتیبانی پایگاه وب دانشگاه راه اندازی شد. این بخش با هدف درج اخبار و راهنما ها، ارایه فرآیندها و برقراری ارتباط با کارشناسان، تجمیع گزارش ها و مطالب مربوطه و نیز کمک به پایش و ارزشیابی زیربخش های وب دانشگاه راه اندازی شده است. لطفا اخبار آخرین تغییرات برنامه را در این بخش بررسی نمایید.

  • خوش آمدید
  • دانشگاه عاوم پزشکی ایران
img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

تکمیل انتقال تصاویر ضمیمه مطالب

تصاویر ضمیمه مطالب به صورت gif و png که در مرحله قبلی به صورت کامل انتقال نیافته بودند، به پایگاه جدید منتقل شدند (تصاویر jpg قبلا منتقل شده بودند). دقت کنید که در حال حاضر این ... ..

ادامه...
img_yw_news
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

تعویق چند روزه رونمایی پایگاه جدید

با توجه به درخواست برخی واحدهای دانشگاه، رونمایی پایگاه جدید چند روز به تعویق افتاده است. زمان دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد. ..

ادامه...
img_yw_news
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶

تنظیم زمانبندی و تغییر روش درج منوها

با توجه به هماهنگی با دانشگاه تاریخ رونمایی از پایگاه روز هیجدهم خرداد خواهد بود. در ضمن به اطلاع می رساند، با توجه به دشواری تنظیم منوها و زیرمنوهای بالای پایگاه برای برخی کارشناسان، روز شنبه ... ..

ادامه...
img_yw_news
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

امکانات جدید در بخش مدیریت محتوا

امکانات جدیدی در بخش مدیریت مطالب و نیز مدیریت صفحات ایجاد شد. در بخش مدیریت مطالب، امکان جابجایی جمعی مطالب بین صفحات مختلف فراهم شد. در بخش مدیریت صفحات نیز امکان تغییر زبان صفحات اضافه شد. ... ..

ادامه...
img_yw_news
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

بهسازی و تقویت بخش مدیریت مطالب

بخش مدیریت مطالب بهسازی شد و امکاناتی مانند نمایش تمام صفحات به صورت منظم تر به همراه تمام مشخصات اصلی آنها، نمایش توضیحات پیوند ها و درج پیوندهای ویرایش صفحات در این بخش فراهم گردید. ..

ادامه...
  • واحد پشتیبانی و توسعه پایگاه دانشگاه مسوولیت طراحی، راه اندازی، آموزش، پایش و گزارش دهی وضعیت زیربخش های وب دانشگاه را بر عهده دارد. روش انجام هر یکی از این امور در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

AWT IMAGE

  • روش درخواست و دریافت زیربخش وب جدید به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

AWT IMAGE

  • از طریق دکمه پشتیبانی تعبیه شده در بالای بخش مدیریت و یا ایمیل شرکت (yektaweb@gmail.com) می توانید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
  • لطفا همواره پیام های ارسالی خود را با توجه به متن راهنما تنظیم نماييد.
  • پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.

متن

متن

متن

متن