دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 • آزمایشگاههای تحت پوشش
 • مراکز مشاوره ازدواج
 • مراکز مشاوره بیماری رفتاری
 • مراکز روانپزشکی جامعه نگر
 • مراکز واکسیناسیون
 • آگهی ها و اطلاعیه ها
 • تماس با ما
img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

توزیع سبد کالای حمایتی

     به استحضار می رسانم به  منظور حمایت تغذیه ای از خانوارهای نیازمند  در مورخ 96/07/24تعداد"40 بسته سبد کالای حمایتی" که شامل برنج و حبوبات و روغن  ماکارونی و کنسرو ماهی ... که توسط خیرین تهیه شده بود  بین خانوارها و افراد نیازمند که توسط مراکز و پایگاهها ی تحت پوشش مرکز بهداشت غرب و  از بین مراجعه کننده های دارای کودکان دچار کاهش وزن و سوتغذیه شناسایی شده بودند، و توسط کارشناس جلب مشارکت های مردمی واحد گسترش  و کارشناسان تغذیه واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت غرب توزیع گردید .     ..

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

برگزاری کارگاه خودمراقبتی برای مراقبین سلامت واحدهای تابعه

واحد آموزش بهداشت و ارتقای سلامت مرکز بهداشت غرب تهران، کارگاه خودمراقبتی را برای مراقبین سلامت واحدهای تابعه برگزار کرد. با توجه به اجرا  برنامه خود مراقبتی ، مرکز بهداشت غرب تهران در تاریخ 96/07/24، کارگاه خودمراقبتی با تاکید برخود مراقبتی اجتماعی را برای مراقبین سلامت واحدهای تابعه برگزار کرد. در این جلسه، دکتر تقی زاده؛ مسئول آموزش مرکز بهداشت غرب تهران، در خصوص برنامه ی ملی خودمراقبتی، لزوم و اهمیت پیشگیری از بیماری ها  غیر واگیر و همچنین شیوه ها ی ترویج زندگی سالم، توضیحاتی ارائه دادند. در ادامه خانم مرادی زرده؛ کارشناس آمورش، در خصوص خودمراقبتی سازمانی و اجتماعی و نیز نحوه ی تدوین برنامه های عملیاتی سازمانی و اجتماعی، توضیحاتی را ارائه دادند و کار عملی هم با  مشارکت شرکت کنندگان در جلسه انجام  شد. همچنین سرکار خانم ... ..

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶

برنامه ی ملی خودمراقبتی، واحد آموزش بهداشت و ارتقای سلامت مرکز بهداشت غرب تهران،

در راستای اجرای برنامه ی ملی خودمراقبتی، واحد آموزش بهداشت و ارتقای سلامت مرکز بهداشت غرب تهران، نشست خودمراقبتی سازمانی  را بااداره سلامت و   معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 18  برگزار کرد. با توجه به اجرایی شدن برنامه های طرح تحول سلامت و استفاده از تمامی پتانسیل های موجود برای ارتقای سلامت مردم و ترویج سبک زندگی سالم، مرکز بهداشت غرب تهران در تاریخ 96/07/23، نشست خودمراقبتی سازمانی را با اداره سلامت و معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 18 برگزار کرد. در این جلسه که با حضور خانم مرادی زرده؛ کارشناس آموزش مرکز بهداشت ، دکتر پیرایش؛ رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه 18، خانم نوری؛ کارشناس سلامت شهرداری منطقه 18، برگزار شد؛ در خصوص پتانسیل های موجود برای ارتقای سلامت شهروندان بحث و تبادل نظر شد. در این جلسه، ... ..

      

      

   

   
 • AWT IMAGE

  بیماری های غیر واگیر   امور آزمایشگاهها   مبارزه با بیماری های واگیر   

  بهداشت مدارس و جوانان  بهداشت دهان و دندان   بهداشت خانواده
  بهداشت حرفه ای   گسترش شبکه   امور مالی
  روابط عمومی   AWT IMAGE  AWT IMAGE
  آموزش مردمی امور داروییآموزش پرسنل