دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بایگانی بخش [اخبار پایگاه]

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ -

انتخاب گروه پزشکی اجتماعی و خانواده به عنوان گروه برتر

در جشن پژوهش که روز دوشنبه 27 آذر ماه در مرکز همایش های رازی برگزار گردید، طی دو سال متوالی گروه پزشکی اجتماعی و خانواده عنوان رتبه برتر را در بین گروه های آموزشی کسب نمود. ضمنا از سرکارخانم دکتر نجومی مدیر گروه و عضو محترم هیات علمی و جناب آقای دکتر مرادی لاکه عضو محترم هیات علمی گروه به عنوان دارنده H- index بالای 15تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه دفاع از عنوان پروپوزال دستیاران پزشکی خانواده دوره دوم

جلسه دفاعیه ای درتاریخ چهارشنبه 3 آبان ماه با حضور اساتید محترم بالینی و گروه در کلاس 232 دانشکده برگزار و 5 نفر از دستیاران پزشکی خانواده از عناوین پروپوزال خود دفاع کرده و نقطه نظرات اصلاحی اساتید را دریافت نمودند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ -

مراسم معارفه دستیاران جدید الورود پزشکی اجتماعی و پزشکی خانواده

با توجه به پذیرش دستیاران جدید پزشکی اجتماعی و پزشکی خانواده از طریق آزمون دستیاری، ساعت 11 صبح روز اول مهر ماه سال جاری، مراسم معارفه دستیاران جدید با اساتید ارجمند و سایر اعضای گروه در سالن شهید افتخاریان برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ -

جشن فارغ التحصیلی و قبولی در آزمون برد دستیاران پزشکی اجتماعی

پس از کسب موفقیت 3 نفر از دستیاران پزشکی اجتماعی ( خانم دکتر هویدا منش، خانم دکتر حسین زاده و آقای دکتر کسائیان) در سپری نمودن آزمون برد تخصصی سال جاری، جشن فارغ التحصیلی ایشان با حضور اساتید محترم و سایر اعضای گروه برگزار گردید. در این برنامه خانم دکتر حسین زاده به نمایندگی از دستیاران از زحمات تمامی اساتید گروه در آموزش و هدایت دستیاران قدردانی نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ -

برگزاری دوره یک ماهه Community medicine دستیاران پزشکی اجتماعی

در راستای برنامه پیش بینی شده جهت دستیاران پزشکی خانواده، دوره یک ماهه Community medicine در طول مرداد ماه برای ایشان برگزار گردید در این دوره  4 نفر از دستیاران دوره دوم حضور داشتند و مباحث مهم در حوزه روش تحقیق، ارزیابی عملکرد، جستجوی منابع، نرم افزارهایی مانند End note و مدیریت سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری آزمون شفاهی مهارتی - عملی چهارمین دوره پذیرش دستیاری تخصص پزشک خانواده

با توجه به برگزاری آزمون کتبی پذیرش دستیار تخصصی، از بین برگزیدگان مرحله اول، در تاریخ پنج شنبه 25 خرداد آزمون شفاهی/ مهارتی - عملی و مصاحبه ساختارمند به عمل خواهد آمد مصاحبه راس ساعت 9 در مرکز آزمون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران - مرکز طبی کودکان برگزار خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه دفاع از عنوان پروپوزال دستیاران

متن خبر مورد نظرمتن خبر مورد نظربا توجه به فرصت محدود باقی مانده تا آزمون ارتقاء و ضرورت ثبت عناوین پروپوزال،جلسه دفاعیه ای درتاریخ شنبه 30 اردیبهشت ماه با حضور اساتید محترم گروه در اتاق جلسات برگزار و 1 دستیار پزشکی اجتماعی به همراه 5 نفر از دستیاران پزشکی خانواده از عناوین پروپوزال خود دفاع کرده و نکته نظرات اصلاحی اساتید را دریافت نمودند.

img_yw_news
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری آزمون OSPE دستیاران پزشکی اجتماعی

به منظور تکمیل نمرات داخلی دستیاران قبل از ارتقاء ، آزمون OSPE دستیاران پزشکی اجتماعی صبح چهارشنبه 96/2/13 ساعت 30 /8 لغایت 10 درگروه پزشکی اجتماعی برگزار شد. دراین آزمون دستیاران به سوالات طراحی شده اساتید در 10 ایستگاه سوال پاسخ دادند.

img_yw_news
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری آزمون OSCE دستیاران پزشکی خانواده

به منظور تکمیل نمرات داخلی دستیاران قبل از ارتقاء ، آزمون OSCE دستیاران پزشکی خانواده صبح چهارشنبه 96/2/13 ساعت 30 /10 لغایت 12 درگروه پزشکی اجتماعی برگزار شد. دراین آزمون دستیاران به سوالات بالینی طراحی شده اساتید در 10 ایستگاه سوال پاسخ دادند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

افتتاح کلینیک پیشگیری و پزشک خانواده در مرکز سلامت جامعه والفجر

همزمان با اعیاد شعبانیه و روز گرامیداشت مقام استاد، تاریخ سه شنبه 12 /02 / 96 کلینیک پیشگیری و پزشک خانواده با حضور معاون محترم بهداشتی و ریاست محترم دانشکده پزشکی و مدیران و اساتید گروه پزشکی اجتماعی اساتیدبیمارستان فیروزآبادی و مدیران ستاد معاونت و مرکز بهداشت غرب در مرکز سلامت جامعه والفجر افتتاح گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

مراسم تجلیل دستیاران پزشکی اجتماعی از اساتید گروه

همزمان با روز 12 اردیبهشت روز تجلیل از مقام معلم و استاد، دستیاران پزشکی اجتماعی طی برپایی جشنی از اساتید گروه تجلیل کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ -

بازدید از مرکز بهداشت غرب تهران - مرکز سلامت جامعه والفجر

روز چهارشنبه 16 فروردین 1396 آقای دکتر کوهپایه زاده مسئول دستیاری پزشکی خانواده به اتفاق آقای دکتر بخشی زاده و کارشناس دوره از محل در نظر گرفته شده جهت راه اندازی کلینیک پزشکی خانواده در مرکز سلامت جامعه والفجر بازدید کردند. در طی این بازدید خانم دکتر احمد نیا ریاست محترم مرکز و خانم دکتر علایی مسئول محترم واحد گسترش در زمینه راه اندازی کلینیک و نکات نیازمند توجه، مواردی را ارائه نمودند.

img_yw_news
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ -

تبریک و شادباش سال نو

اعضای این گروه، همزمان با ایام فرخنده ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) سال نو را به تمامی اعضای محترم هیات علمی، کارشناسان، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان تبریک گفته و از درگاه ایزد منان، سالی پر از سلامتی، برکت و بهروزی برای ایشان مسئلت می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ -

دفاع از پایان نامه دستیاری پزشکی اجتماعی

چهارشنبه 18 اسفند ماه جلسه دفاع نهایی از پایان نامه دستیاری پزشکی اجتماعی آقای دکتر کسائیان به همراه خانم دکتر حسین زاده و خانم دکتر هویدا منش با حضور اساتید محترم راهنما، مشاور و داوران برگزار گردید. عناوین پایان نامه ها را در متن کامل ملاحظه فرمایید.

img_yw_news
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ -

پیش دفاع دو نفر از دستیاران پزشکی اجتماعی

دوشنبه 25 بهمن ماه،خانم دکتر حسین زاده و خانم دکتر هویدا منش دو نفر از دستیاران پزشکی اجتماعی پیش دفاع خود را ارائه کردند. در این جلسه که اساتید راهنما، مشاور و داوران حضور داشتند، پس از پایان ارائه، نقطه نظرات داوران مطرح و از سوی دستیاران توضیحات لازم ارائه شد. عناوین پایان نامه ها را در متن کامل ملاحظه فرمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری کنفرانس یک روزه برنامه استراتژی

به منظور آموزش تفکر و برنامه ریزی در جهت نیل به اهداف، کنفرانس یک روزه " برنامه استراتژی " با امتیاز بازآموزی برای گروه های هدف تعیین شده با تدریس جناب آقای دکتر پورنیک عضو محترم هیات علمی در تاریخ 11 بهمن ماه برگزار شد و حدود 60 نفر از همکاران به همراه دستیاران پزشکی اجتماعی و خانواده آموزش دیدند.

img_yw_news
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ -

تقدیر از آقای دکتر مرادی به عنوان پژوهشگر برتر

در هفته پژوهش 95، توسط ریاست محترم دانشگاه از آقای دکتر مازیار مرادی لاکه عضو محترم هیات علمی این گروه به عنوان پژوهشگر برتر دارای H- Index بالای 15 تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ -

انتخاب گروه به عنوان گروه آموزشی برتر مبتنی بر پژوهش

با توجه به انتخاب گروه پزشکی اجتماعی به عنوان گروه آموزشی برتر مبتنی بر پژوهش در سال 1395، از سوی معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه در تاریخ چهارشنبه 95/10/01 از مدیر محترم گروه و اعضای محترم هیات علمی تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ -

معارفه و شروع به آموزش دستیاران دوره دوم پزشکی خانواده

به دنبال اعلام اسامی و تاریخ پیشنهادی وزارت متبوع، جلسه معارفه و شروع به آموزش دستیاران دوره دوم پزشکی خانواده روز شنبه 85/09/20 برگزار شد. در این جلسه پس از معرفی 6 نفر از دستیاران پذیرفته شده، خانم دکتر نجومی و آقای دکتر کوهپایه زاده در زمینه اخلاق حرفه ای، محتوای آموزشی دوره و نحوه اجرای روتیشن ها توضیحات لازم را ارائه کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری ژورنال کلاب مشترک دستیاران پزشکی اجتماعی و پزشکی خانواده

بر اساس برنامه ریزی انجام شده و با اطلاع بیمارستان فیروزآبادی، مقرر شد دستیاران پزشکی خانواده نیز در جلسات هفته درمیان ژورنال کلاب پزشکی اجتماعی شرکت نموده و از جلسات بعد در ارائه مباحث مشارکت نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ -

بازدید اعضای هیات ارزشیابی رشته پزشکی اجتماعی از گروه

اعضای هیات ارزشیابی رشته پزشکی اجتماعی در تاریخ شنبه 95/09/13 از گروه بازدید به عمل آوردند و در زمینه برنامه های آموزشی، پژوهشی و اجرایی هم چنین نحوه ارزشیابی برنامه ها و رفع چالش های احتمالی با اعضای گروه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

img_yw_news
شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ -

تقدیر از خانم دکتر واعظی جهت کسب رتبه نخست کشوری

با توجه به نتایج آزمون برد پزشکی اجتماعی و کسب رتبه نخست کشوری از سوی خانم دکتر عاطفه السادات واعظی دستیار این گروه، روز چهارشنبه 19 آبان ماه 95 طی مراسمی با حضور اعضای گروه از ایشان قدردانی شد و لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری کارگاه های آموزشی روش تحقیق

بر اساس هماهنگی بعمل آمده توسط گروه، کارگاه های آموزشی روش تحقیق ویژه دستیاران رشته های تخصصی از روز شنبه 15 آبان ماه سال جاری شروع و تا پایان سال ادامه می یابد. لطفا برای اطلاع از محل کارگاه و اطلاعات تکمیلی به متن کامل خبر مراجعه فرمایید.

img_yw_news
شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ -

برگزاری آزمون OSPE دستیاران پزشکی خانواده

با توجه به ارزشیابی از دستیاران پزشکی خانواده در زمینه مباحث Community medicine و هم چنین آشنایی ایشان با نحوه آزمون OSPE روز چهارشنبه 28 مهر ماه این ازمون در مرکز مهارت های بالینی دانشکده پزشکی برگزار شد و 5 نفر از دستیاران پزشکی خانواده مورد ارزیابی قرار گرفتند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ -

برگزاری مراسم معارفه دستیاران ورودی سال جاری

روز شنبه هفدهم مهر ماه، دستیاران ورودی آزمون سال 95 در مراسم معارفه با اعضای گروه شرکت نمودند در این مراسم مدیر محترم گروه، اعضای محترم هیات علمی، کارشناسان و دستیاران سال های مختلف، ضمن خیر مقدم به دستیاران جدید، مطالبی برای آشنایی با رشته پزشکی اجتماعی بیان داشتند.

صفحه 1 از 6    
اولین
قبلی
1