دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • برپایی یک پایگاه وب جامع، منظم و بروز نیازمند همکاری است

پیام به کارشناسان:

بخش پشتیبانی پایگاه وب دانشگاه راه اندازی شد. این بخش با هدف درج اخبار و راهنما ها، ارایه فرآیندها و برقراری ارتباط با کارشناسان، تجمیع گزارش ها و مطالب مربوطه و نیز کمک به پایش و ارزشیابی زیربخش های وب دانشگاه راه اندازی شده است. لطفا اخبار آخرین تغییرات برنامه را در این بخش بررسی نمایید.

بایگانی بخش اخبار و رویدادها

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ -

تست خبر جدید با انتخاب تمام موضوعات

img_yw_news
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ -

تست

img_yw_news
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ -

تست

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ -

تکمیل انتقال تصاویر ضمیمه مطالب

تصاویر ضمیمه مطالب به صورت gif و png که در مرحله قبلی به صورت کامل انتقال نیافته بودند، به پایگاه جدید منتقل شدند (تصاویر jpg قبلا منتقل شده بودند). دقت کنید که در حال حاضر این تصاویر فقط در صفحه اصلی پایگاه نمایش داده می شوند. در آینده نزدیک روشی برای نمایش این تصاویر در صفحه بایگانی اخبار و سایر صفحات داخلی ارایه خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ -

تعویق چند روزه رونمایی پایگاه جدید

با توجه به درخواست برخی واحدهای دانشگاه، رونمایی پایگاه جدید چند روز به تعویق افتاده است. زمان دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ -

تنظیم زمانبندی و تغییر روش درج منوها

با توجه به هماهنگی با دانشگاه تاریخ رونمایی از پایگاه روز هیجدهم خرداد خواهد بود. در ضمن به اطلاع می رساند، با توجه به دشواری تنظیم منوها و زیرمنوهای بالای پایگاه برای برخی کارشناسان، روز شنبه روش جایگزین و ساده تری برای این کار ارایه خواهد شد. پس لطفا فعلا از کار روی این بخش خودداری کنید تا با روش جدید تنظیمات را انجام دهید.

img_yw_news
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ -

امکانات جدید در بخش مدیریت محتوا

امکانات جدیدی در بخش مدیریت مطالب و نیز مدیریت صفحات ایجاد شد. در بخش مدیریت مطالب، امکان جابجایی جمعی مطالب بین صفحات مختلف فراهم شد. در بخش مدیریت صفحات نیز امکان تغییر زبان صفحات اضافه شد. در ضمن برنامه به صورت خودکار تمام صفحات دارای متن فارسی را به بخش فارسی انتقال داد.

img_yw_news
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ -

بهسازی و تقویت بخش مدیریت مطالب

بخش مدیریت مطالب بهسازی شد و امکاناتی مانند نمایش تمام صفحات به صورت منظم تر به همراه تمام مشخصات اصلی آنها، نمایش توضیحات پیوند ها و درج پیوندهای ویرایش صفحات در این بخش فراهم گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ -

تکمیل فرایند انتقال اطلاعات و تغییرات برنامه

با تقویت ربات هوشمند برنامه، تصاویر و فایل های ضمیمه مربوط به مطالب به پایگاه جدید انتقال داده شدند و به صفحات و مطالب مربوطه پیوند شدند. لطفا برای مشاهده نسخه جدید پایگاه، صفحه را یکبار ریفرش کنید.

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

بازیابی تمام آلبوم های تصاویر زیربخش های وب

با توجه به اشکال نمایش آلبوم تصاویر در زیربخش های وب، بخش آلبوم تصاویر تمام زیربخش های وب دانشگاه بازیابی شدند. برای تغییر تصاویر یا پیوندهای آلبوم های مورد نظر می توانید به بخش مدیریت آلبوم تصاویر مراجعه نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

انتقال نهایی اطلاعات از پایگاه قبلی

مرحله نهایی انتقال اطلاعات از پایگاه قبلی به پایگاه جدید انجام شد. بر اساس آمار ارایه شده توسط ربات قدرتمند برنامه، ۲۹۲۷۵ صفحه (منو) و ۴۸۹۹۶ مطلب از پایگاه قبلی استخراج شده و در زیربخش های وب ساخته شده وارد گردیده اند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

نصب نسخه نهایی برنامه مدیریت پایگاه وب

نسخه نهایی سامانه مدیریت پایگاه جدید دانشگاه نصب شد. این سامانه که کاملا به صورت بومی و توسط متخصصان داخلی توسعه یافته است، علاوه بر قابلیت های عمومی مورد انتظار کارشناسان، از ویژگی های منحصر به فردی برای تحقق اهداف وبومتری دانشگاه برخوردار است.