معاونت بهداشتی- اخبار مهم
آیین افتتاحیه مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری خورشید در شمال غرب تهران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۴ | 

معاونت بهداشت، مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری خورشید در شمال غرب تهران را شنبه 14 اردیبهشت افتتاح کرد.

روابط عمومی معاونت بهداشت -  مراسم افتتاحیه مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری با حضور دکتر محمد مهدی گویا؛ رئیس اداره بیماریهای واگیر وزارت بهداشت و هیئت همراه، دکتر فربد عبادی فرد آذر معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر هاله احمدنیا؛ رئیس مرکز بهداشت شمال غرب، مهندس عرب مدیر روابط عمومی و مسئول اداری معاونت بهداشت، مدیران و کارشناسان معاونت بهداشت و همچنین نمایندگان شهرداری‌های مناطق 2 و 5 در روز شنبه چهاردهم اردیبهشت برگزار شد.

در این مراسم دکتر گویا از تلاشها و پیگیریهای دکتر عبادی فرد آذر و مرکز بهداشت شمال غرب برای افتتاح اولین مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری در شمال غرب تهران تقدیر و تشکر کرد و در خصوص اهمیت ارائه خدمات این مرکز و لزوم شناسایی به  عموم مردم تاکید کرد.
دکتر عبادی فرد آذر و هیئت همراه از نزدیک روند ارائه خدمات و فرآیندهای مربوطه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و اظهار امیدواری کردند که با افتتاح این مرکز بتوانیم خدمات درخشانی در راستای پیشگیری و کنترل بیماریهای رفتاری ارائه دهیم.
در پایان نیز دکتر گل محمدی و دکتر احمدنیا و خانم غلامی در خصوص جمعیت تحت پوشش، خدمات قابل ارائه در این مرکز و ... توضیحات مبسوطی را ارائه کردند.

گفتنی است، این مرکز با جمعیت تحت پوشش نزدیک به دو میلیون نفر، اولین مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری وابسته به دانشگاه علوم ایران در محدوده شمال غرب تهران است که با خدمات مربوط به گروههای در معرض آسیب، در تمامی ساعات اداری در طول هفته آماده خدمت‌رسانی به کلیه همشهریان محترم می باشد.


 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت بهداشتی:
http://iums.ac.ir/find.php?item=27.30811.82987.fa
برگشت به اصل مطلب