پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- [اخبار دانشگاه]
اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره مجازی کارشناسی ارشد آموزش جامعه نگر در نظام سلامت سال تحصیلی ۹۷-۹۶

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۷ | 
 
 روابط عمومی دانشگاه : بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان دوره مجازی کارشناسی ارشد آموزش جامعه نگر در نظام سلامت سال تحصیلی ۹۷-۹۶می رساند: ثبت نام و ارسال مدارک از تاریخ هجدهم مهر لغایت نوزدهم مهر به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی http://registration.iums.ac.ir صورت می پذیرد.
خواهشمند است جهت تکمیل فرم ثبت نام و اسکن اصل مدارک مشروحه ذیل در تاریخ های فوق الذکر به سایت اعلام شده مراجعه نمائید. بدیهی است عدم مراجعه جهت ثبت نام در تاریخ های یاد شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.
فرایند ثبت نام در دو مرحله انجام می شود:

مرحله اول اینترنتی: به آدرس http://registration.iums.ac.ir مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمایید.
مرحله دوم حضوری: پس ازطی مرحله اول و انجام ثبت نام اولیه جهت قطعی نمودن فرایند ثبت نام در تاریخ ۲۲ مهر به دانشکده پرستاری و مامایی مراجعه نمائید. بدیهی است عدم اقدام جهت ثبت نام درهریک از مراحل به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.

 
پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ ۱۸/۷/۹۶ لغایت ۱۹/۷/۹۶   به سامانه ثبت نام اینترنتی (کدملی به عنوان کدکاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور) مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده و اسکن اصل مدارک اقدام و تا دریافت تائیدیه ثبت نام موقت مراحل ثبت نام را ادامه دهند و فرم های ثبت نامی را نیز از سایت دانلود کرده و آن را تکمیل و به همراه پرینت تائیدیه ثبت نام موقت هنگام تحویل مدارک به دانشکده مربوطه ارائه دهند.لازم به ذکر است مراجعه حضوری به دانشکده در تاریخ  ۲۲/۷/۹۶   از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ می باشد. خواهشمند است با توجه به برنامه ریزی انجام شده از مراجعه در غیر از تاریخ و ساعت اعلام شده خودداری نمائید.
 
از پذیرفته شدگان محترم تقاضا می شود بر اساس برنامه زمانی اعلام شده در سامانه برای ثبت نام مراجعه نمایند.ضمناً تاریخ شروع کلاسها از طریق دانشکده ها اعلام خواهد شد.

 
مرحله اول - ثبت نام اینترنتی (تکمیل اطلاعات و اسکن اصل مدارک مشروحه ذیل: )
۱)       تکمیل فرم ثبت نام )جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
۲)       کارت ملی (پشت و رو)
۳)       صفحه اول شناسنامه ( صفحه آخر در صورت داشتن توضیحات)
۴)       آخرین حکم استخدامی
۵)    عکس ۴×۳  
۶)    آخرین مدرک تحصیلی :
الف-کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، پرستاری و مامایی،مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و یا سایر مدارکی که در شرایط پست های مربی و مدیر مرکز آموزش بهورزی یا کارشناس و کارشناس مسئول بهورزی قابل قبول باشد.
ب- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد ناپیوسته با پایه کارشناسی رشته های فوق
ج- دارا بودن مدرک دکتری عمومی پزشکی،دندانپزشکی، داروسازی
۷)   ارائه فرم تایید شده گواهی خدمت و انتخاب رشته از محل خدمت )جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
۸)   تکمیل فرم گزینش)جهت دریافت فرم اینجا را کلیک کنید)
۹)   مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه

برای ثبت نام، تکمیل فرم ثبت نام (شماره ۱)  و فرم گزینش و فرم تایید شده گواهی خدمت و ارسال آنها به همراه اسکن اصل مدارک فوق الذکر الزامی است.
*
جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک (ظرف ۴۸ ساعت) باید مجدداً به سایت مراجعه نموده تا پیام  ((ثبت نام شما مورد تائید است)) را در صفحه بررسی ها مشاهده نمائید.
درصورت مشاهده پیام ((مدارک شما ناقص می باشد)) باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام نمائید.

مرحله دوم- مراجعه حضوری به دانشکده:
پس از اطمینان از تکمیل مدارک و دریافت پیام ((ثبت نام مورد تائید است)) لازم است در  تاریخ ۲۲/۷/۹۶  با در دست داشتن اصل مدارک اسکن شده و تصویر آن به دانشکده مربوطه مراجعه نمائید تا ثبت نام قطعی و انتخاب واحد انجام گیرد.
کلیه اطلاعات مربوط به ثبت نام از طریق سایت معاونت آموزشیedu.iums.ac.irبه روز رسانی می شود. خواهشمند است از طریق سایت پیگیری نمائید. درصورت داشتن هرگونه سؤال و یا مشکل در ثبت نام از تاریخ ۱۸/۷/۹۶   لغایت ۱۹/۷/۹۶   از ساعت ۳۰/۸ لغایت ۳۰/۱۴  می توانید با شماره تلفن ۸۶۷۰۲۲۳۲ (اداره تحصیلات تکمیلی) و درصورت اشکال فنی در ارسال مدارک با شماره تلفن ۸۶۷۰۲۲۱۷ ( واحد رایانه) تماس حاصل فرمائید.
 
 
 
 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.30005.55591.fa
برگشت به اصل مطلب