پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- ریاست
اردوی فرهنگی – زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دختر دانشگاه برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ | 
اردوی فرهنگی - زیارتی مشهد مقدس توسط واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور بیش از 100 نفر از دانشجویان دختر در تاریخ 17 الی 20 بهمن ماه 96 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ در این اردوی 3 روزه کارگاههای آموزشی و برنامه های فرهنگی و تفریحی متنوعی با همکاری دانشجویان برگزار گردید.
 از جمله این کارگاهها می توان به کارگاه تلفیق طب سنتی و طب اسلامی توسط حجت الاسلام والمسلمین اعتضادی و کارگاه مدیریت هیجانات عاطفی توسط حجت الاسلام والمسلمین عالی اشاره کرد.
حرم گردی ، بازدید از مکانهای موزه گنجینه قرآنی و نفایس موزه فرش شمیم رضوان حرم مطهر، موزه مردم شناسی و حضور در مهمانسرای حضرت و صرف ناهار تبرکی از دیگر برنامه های این اردوی فرهنگی و زیارتی بود.
لازم به ذکر است که در این اردو مسابقات بلوتوثی سخنرانی علما – مسابقه کتابخوانی – مسابقه جدول برگزارشد. همچنین حضور در سرزمین موجهای خروشان از جمله برنامه های تفریحی دانشجویان در این اردو بود.
گفتنی است مجموعه اردوهای دانشجویی فرهنگی ـ زیارتی مشهد مقدس در تاریخ های 24 الی 27 بهمن ماه، 1 الی 4 اسفند ماه و 8 الی 11 اسفند ماه 96 برگزار می شود.

 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31232.61503.fa
برگشت به اصل مطلب