پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
اختتامیه پایگاه پرستاری

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۶ | 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران : جلسه اختامیه پایگاه مدیریت پرستاری صبح امروز یکشنبه 26 شهریورماه با حضور دکتر حاجی میر اسماعیل رییس دانشگاه، دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع در مرکز همایش های رازی برگزار شد.
دکتر حاجی میراسماعیل رییس دانشگاه ضمن تشکر از زحمات و تلاش های دفتر پرستاری دانشگاه اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی باعث افزایش سطح علمی پرسنل می گردد که  این باعث خرسندی در جهت ارائه خدمات ارزنده می باشد. همچنین با تشکیل این دوره ها ، شاهد افزایش سطح کیفی عملکرد کارکنان می باشیم .
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن ابراز امیدواری از ادامه این روند تاکید کرد: تشکیل مستمر کلاس های آموزشی باعث پیشرفت در جنبه های تخصصی و اخلاق حرفه ای می گردد.
سپس دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع گفت: تلفیق علم پرستاری و مدیریت باعث ارتقا خدمات به بیماران در راستای طرح تکریم ارباب رجوع می گردد.
شیده گنجه ای  مدیر دفتر پرستاری دانشگاه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه عنوان داشت: جلسه امروز در خصوص ارایه دوره های آموزشی مستمر با طراحی قبلی ویژه مدیران پرستاری، سوپروایزرها و سرپرستاران برگزار می شود که در این برنامه دوره عمومی و تئوری مدیریت علمی پرستاری در بیمارستانها ارایه و دوره های عملی در بیمارستانهای تابعه تشکیل می شود.
مدیر دفتر پرستاری دانشگاه اظهار داشت: علاوه بر دوره های مدیریتی، دوره های تخصصی برای گروههای هدف در نظر گرفته شده است. در واقع به طور سالیانه13 پایگاه مراقبت پرستاری و مدیریتی برای نیروهای تحت پوشش مراکز، اعم از دولتی و خصوصی تشکیل می گردد.
وی در خصوص تفاوت این دوره با دوره های قبل گفت: در دوره های قبل ، کلاس های آموزشی فقط جنبه تئوری داشت در صورتی که در دوره جدید مثال های عملی و کاربردی توسط اساتید باتجربه ارائه می شود .
خانم گنجه ای ضمن اشاره به بازخورد مثبت این دوره های آموزشی و تخصصی بیان کرد: ما مفتخریم که این دوره های آموزشی و تخصصی مورد رضایت پرسنل تحت پوشش قرار گرفته است.

 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.54714.fa
برگشت به اصل مطلب