پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
برگزاری مراسم تکریم و معارفه ریاست مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی حضرت رسول اکرم ( ص)

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۹ | 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: مراسم تکریم و معارفه ریاست مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی حضرت رسول (ص) با حضور دکتر ناصری پور سرپرست دانشگاه ، مدیران و سایر همکاران صبح امروز چهارشنبه مورخ 19 مهرماه در سالن ابن سینا آن مجتمع برگزار گردید.
در ابتدای جلسه دکترمهرداد دیانتی مدیر مجتمع حضرت رسول (ص) ضمن خوش آمدگویی به حضار، در خصوص افتتاح  پروژهای جدید در آن مرکز توضیحاتی ارایه نمود.
دکتر ناصری پور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان داشت: در این دوره ما سعی داریم یک پارادیم شیفت در بحث مدیریت دانشگاهی و بیمارستانی داشته باشیم و تمام سعی خود را برای رسیدن به جایگاه دانشگاههای نسل سوم به کار گیریم. همچنین در این راستا به همه معاونتهای دانشگاه ابلاغ گردیده تا خط مشی ها و سیاستهای جدید خود را تدوین و ارایه نمایند.
سرپرست جدید دانشگاه ضمن در خواست همدلی و همراهی همه همکاران ، سیاستهای کلی مدنظر را بر شمرد و افزود: هیات امنایی کردن بیمارستانها به عنوان یک راه کار برای بهتر شدن وضعیت موجود در دستور کار قرار دارد ، همچنین پیگیری نظام پرداخت عملکردی از اولویت برنامه های دانشگاه می باشد.
دکتر ناصری پور از نقش ریاست بیمارستانها در اجرای طرح تحول سلامت به عنوان خط مقدم جبهه یاد کرد و اظهار داشت : علیرغم تمام تنگناهای مالی، پروژه بازسازی اتاق عمل مجتمع حضرت رسول با پیگیری های دکتر توکلی دنبال شد که امیدواریم با مدیریت دکتر امیری شاهد افتتاح آن در آینده نزدیک باشیم .
ایشان ضمن تکریم و قدردانی از زحمات دکتر نادر توکلی رییس سابق ، برای دکتر حسن امیری رییس جدید مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) آرزوی توفیق  وموفقیت در اداره جدید بیمارستان نمود.
دکتر توکلی رییس سابق بیمارستان حضرت رسول (ص) گزارشی در خصوص اهم اقدامات انجام شده ارایه داد و پرسنل آن مرکز را به عنوان اعضای یک خانواده برشمرد . وی ارایه خدمات با کیفیت همراه با آموزش و پژوهش در مجتمع آموزشی،پژوهشی و درمانی حضرت رسول (ص) را به عنوان یک شاخص برجسته کشوری معرفی کرد.
دکتر امیری رییس جدید بیمارستان ضمن تقدیر از زحمات دکتر توکلی، مجتمع آموزشی،پژوهشی و درمانی حضرت رسول (ص) را به عنوان پیشانی دانشگاه نام برد که همیشه باید در بالاترین رتبه قرار داشته باشد.
رییس جدید مجتمع حضرت رسول اکرم(ص) تصریح کرد: در راستای طرح اجرای طرح تحول سلامت ، باید به مسئله آموزش و پژوهش توجه خاص شود .
دکتر حسن امیری ضمن تشکر از حسن اعتماد ریاست دانشگاه از همه همکاران و پرسنل درخواست همیاری و همکاری برای حل مشکلات موجود  و رسیدن به اهداف تعیین شده کرد. 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.55753.fa
برگشت به اصل مطلب