پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
برگزاری کارگاه ملی کارآفرینی و ارزش آفرینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ | 
کارگاه ملی کارآفرینی و ارزش آفرینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران از روز دوشنبه 21 اسفند ماه 1396 در دانشگاه آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ کارگاه دو روزه کارآفرینی و ارزش آفرینی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران  از روز دوشنبه 21 اسفندماه آغاز گردیده و  تا مورخ 22 اسفند ادامه دارد.
دکتر امید پورنیک  رییس مرکز رشد و بالندگی دانشگاه در خصوص برگزاری این کارگاه عنوان داشت: به منظور ارتقاء دوره کارآفرینی و ارزش آفرینی ، کارگاه دو روزه در دانشکده پیراپزشکی دانشگاه در حال انجام است که در این دوره فشرده ، دانشجویان از 17دانشگاه سراسر کشور و در رشته های مختلف پزشکی و صنعتی حضور دارند و آموزشهای لازم  را فرا می گیرند .
عضو هیئت علمی دانشگاه بیان کرد:  لازم به ذکر است دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران که در المیپاد علمی شرکت می نمایند در این کارگاه حضور دارند تا برای شرکت در آزمون آماده گردند و زمینه های علمی مورد نیاز را بیاموزند.
دکتر امید پورنیک خاطر نشان کرد: پیرو برگزاری کارگاه ملی کارآفرینی و ارزش آفرینی، طی 3 روز آینده شاهد برگزاری برنامه ملی هکتون در دانشگاه علوم پزشکی ایران هستیم تا دانشجویان ، محققان به صورت علمی با پدیده ایده پردازی، کارآفرینی و تولید محصول آشنا شوند .
گفتنی است برنامه ملی هکاتون از تاریخ 23 لغایت 25 اسفندماه در مرکز برگزاری همایش های بین المللی رازی برگزار می گردد.


 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.62898.fa
برگشت به اصل مطلب