پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
دکتر ناصری پور از مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه (س) بازدید کرد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۱ | 
رییس دانشگاه امروز سه شنبه 21  فروردین ماه از مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه (س) بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی: دکتر ناصری پور رییس دانشگاه و دکتر شفائی معاون فرهنگی و دانشجویی امروز سه شنبه 21 فروردین ماه از مراحل بازسازی بخشهای مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه (س) بازدید کردند.
این بازدید از بخشهای زنان، اتاق عمل، ساختمان جدید اداری، درمانگاه، آزمایشگاه ، پاتولوژی، مدارک پزشکی و بخش  بستری جراحی مردان و لندری  انجام شد، سپس نشستی با حضور دکتر نور احمد لطیفی رییس و رحمت اله جعفری  مدیر مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه (س) تشکیل و پیرامون مسائل و مشکلات مرکز بحث و تبادل نظر شد.
دکتر لطیفی رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه (س) در مصاحبه به خبرنگار روابط عمومی گفت: با توجه به کمبود منابع مالی توانستیم سیستم فرسوده مرکز حضرت فاطمه (س) را احیا نماییم و بدون کوچکترین خلل در ارائه خدمات به بیماران، موفق به بازسازی این مرکز شدیم .
وی ضمن تشکر از حمایت رییس دانشگاه در مراحل نوسازی بخشهای مختلف مرکز بیان کرد:  بازسازی بخش اداری و VIP تا یک ماه آینده به تمام می رسد .
دکتر لطیفی تصریح کرد: این مرکز نیازمند بخشهای اورژانس، مرکز تحقیقاتی و پارکینگ می باشد که احداث آنها نیازمند حمایت و پشتیبانی  مقام وزارت بهداشت است.
گفتنی است مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه (س) به عنوان مرکز تک تخصصی ترمیم ، جراحی و زیبایی پوست با 135 تخت فعال است که آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد.
 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.63450.fa
برگشت به اصل مطلب