پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
جلسه بررسی تفاهم نامه تامین مالی و ساخت پیشرفته ترین مرکز تخصصی سرطان برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۲ | 
جلسه بررسی تفاهم نامه تامین مالی و ساخت پیشرفته ترین مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی تخصصی سرطان با حضور رییس دانشگاه چهارشنبه 22 فروردین ماه در سالن شورا تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ در این جلسه دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، دکتر توکلی معاون درمان، دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع،  مهندس سید ابراهیم رئیسیون مشاور در امور مشارکت های اقتصادی و نمایندگان سازمان انرژی اتمی حضور داشتند.
دکتر ناصری پور بیان کرد: ما در نظر داریم یک مرکز بین المللی احداث نماییم که در کشور نمونه باشد ؛ مرکزی که  تمام مراحل غربالگری ، پیشگیری ، تشخیص ، درمان و بازتوانی برای آن پیش بینی شده است . همچنین مکانی برای انجام فعالیت های آموزشی، پژوهشی محسوب می شود.
رییس دانشگاه گفت: با توجه حرکت در مسیر دانشگاه نسل سوم ، امکان انجام پروژه های مشترک با سازمان انرژی اتمی بسیار است.
وی گفت : قصد اول ما در احداث این مرکز ، بحث توریسم درمانی ، ارائه خدمات درمانی بهینه در راستای اجرای طرح تحول سلامت و معرفی آن به عنوان الگوی یونیک درسایر دانشگاهها است.
گفتنی است در این جلسه پیرامون مفاد تفاهم نامه، مراحل ساخت، تکمیل و تجهیز پیشرفته ترین مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی تخصصی سرطان بحث و تبادل نظر شد. همچنین افراد حاضر نظرات و پیشنهادات خود را برای تبدیل تفاهم نامه به قرارداد و اجرای پروژه ارائه دادند. 

 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://firoozgar.iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.63505.fa
برگشت به اصل مطلب