پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- شبکه های بهداشتی و درمانی
بازدید از زمین پروژه پارک علم و فناوری سلامت با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در شهرستان ملارد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۱۶ | 
 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران : دکتر حاجی میر اسماعیل رییس دانشگاه به همراه دکتر موسوی معاون تحقیقات و فناوری ، دکتر جنیدی معاون بهداشتی و دکتر پازکی مدیر روابط عمومی دانشگاه روز یکشنبه 15 مرداد ماه 1396 به منظور بازدید از زمین پروژه پارک علم و فناوری سلامت، بررسی مشکلات و عوامل موثر در پیشبرد این پروژه، همچنین ارائه راهکارها برای رفع مشکلات به شهرستان ملارد سفر کردند .
در این بازدید دکتر حاجی میر اسماعیل رییس دانشگاه پس از حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد به همراه دکتر عسگری مدیر شبکه و هیئت همراه به دیدار فرماندار شهرستان ملارد رفته و جلسه ای در فرمانداری برگزار نمودند.
در این جلسه مهندس خطیبی فرماندار شهرستان ملارد ضمن خوش آمدگویی به دکتر حاجی میر اسماعیل و هیات همراه  ، حضور ایشان در شهرستان را  سبب خیر و تعامل هر چه بهتر فرمانداری ، شهرداری های ملارد، صفادشت و بخشداری ها با شبکه بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایران دانست.
سپس  دکتر عسگری مدیر شبکه ملارد گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در شهرستان ملارد ارائه و مشکلات و کمبودهای موجود در شهرستان، به ویژه مشکلات پروژه پارک علم و فناوری سلامت به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم شریف شهرستان را مطرح کرد .
دکتر حاجی میر اسماعیل رییس دانشگاه ضمن تشکر از مدیریت شبکه ، فرماندار و شهرداری ها در خصوص پیگیری های متعدد ، دریافت مجوز پنج ساله پارک علم و فناوری سلامت  به عنوان یک خبر خوش اعلام کرد و از فرماندار و شهردارها و تمامی ارگان های شهرستان خواستار شد تا به منظور تسریع در شروع زیرساخت های این پروژه همکاری های لازم را بعمل آورند .
در ادامه جلسه پیشنهاد احداث و راه اندازی دانشکده پژوهشی و یا پرستاری در شهرستان ملارد با همکاری فرمانداری و شهرداری شهرستان های ملارد و صفادشت به صورت اهدای زمین و ساخت پروژه ارائه شد که ریاست دانشگاه در این خصوص اظهار داشت این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد و باید در یک فرصت بهتر در این زمینه بحث و تبادل نظر کرد .
 از مباحث دیگر مطرح شده وضعیت خانه های بهداشت در شهرستان ملارد بود که دکتر عسگری در این زمینه گزارش کاملی ارائه نمود .
بعد از این جلسه دکتر حاجی میر اسماعیل به همراه فرماندار ، معاونین ، مدیریت شبکه و سایر حضار به طور سرزده از چند مرکز و پایگاه بهداشت بازدید به عمل آوردند و در پایان  از زمین پروژه پارک علم و فناوری بازدید نمودند .
در این بازدید مهندس خطیبی فرماندار ملارد عنوان داشت: زمین واگذار شده کنونی 50 هکتار می باشد، اما در صورت لزوم می توان 50 هکتار دیگر نیز به منظور توسعه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار داد .

AWT IMAGE
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31339.53116.fa
برگشت به اصل مطلب