پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- شبکه های بهداشتی و درمانی
برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی ایدز در شهرستان قدس

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۴ | 
همایش بزرگداشت روز جهانی ایدز روز دوشنبه 13 آذر ماه 1396 در سالن اجتماعات مجتمع باقرالعلوم شهرستان قدس برگزار شد.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: همایش بزرگداشت روز جهانی ایدز با همکاری مشترک شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس، شورای اسلامی شهرقدس، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس و اداره بهزیستی شهرستان روز دوشنبه 13 آذر ماه 1396 در سالن اجتماعات مجتمع باقرالعلوم برگزار شد.
در این همایش که با هدف ارتقاء سطح آگاهی افراد جامعه در خصوص  بیماری  ایدز  برگزار شد، مهندس محمدی فرماندار ، دکتر میرشریفی مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس، رفیعی عضو شورای اسلامی شهر قدس ، دکتر گل محمدی مدیر گروه واحد تخصصی پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دانشگاه علوم پزشکی ایران، ، سایر مسئولین، روسای نهادها، ادارات شهرستان و آحاد مردم جامعه حضور داشتند.
دکتر میرشریفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس گزارشی از عملکرد این شبکه در حوزه پیشگیری و درمان بیماری ایدز ارائه نموده و با بیان اینکه در این راستا گامهای موثری در سطح شهرستان برداشته شده است، اظهار امیدواری کرد: کلینیک بیماری های رفتاری این شهرستان به عنوان تنها مرکز جامع ارائه دهنده خدمات پیشگیری و درمان بیماری اچ آی وی"ایدز" در سطح شهرستان، در ایام گرامیداشت دهه فجر آماده بهره برداری و ارائه خدمت به همشهریان گرامی شهرقدس گردد.
سپس دکتر گل محمدی ابعاد مختلف بیماری ایدز از قبیل مقایسه آمار بیماری در جهان و ایران ، راههای انتقال و پیشگیری، درمان و حمایت از مبتلایان  را در قالب  اسلایدهای آموزشی برای حضار به صورت مفصل و کامل بیان داشته که مورد استقبال حضار قرار گرفت.
مهندس محمدی فرماندار شهرستان نیز ضمن تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی مناسب، همه جانبه و پیشگیری از گسترش بیماری ایدز در جامعه بویژه در قشر جوان خواستار فرهنگ سازی هرچه بیشتر در این زمینه شد.
وی از زحمات و پیگیری های مستمر دکتر میرشریفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس که تمام تلاش خود را در راستای ارتقاء سطح سلامت شهروندان و بهداشت شهرستان به کار گرفته اند، تقدیر و تشکر کرده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون را برای ایشان خواستار شد.


 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31339.58646.fa
برگشت به اصل مطلب