دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • سلامت و تندرستی
  • تاریخ شفاهی
  • انتصاباتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۲/۶ | 
مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان امام حسین (ع) با حضور دکتر کوهپایه زاده و مسئولین شهرستان بهارستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مراسم تکریم دکتر ستایش ؛ رئیس پیشین و معارفه دکتر عباسی دزفولی ؛ سرپرست جدید بیمارستان امام حسین (ع) روز شنبه 6اردیبهشت 99 با حضور حجت الاسلام نوروزی ؛ نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی،  خانجانی ؛ فرماندار بهارستان،  دکتر کوهپایه زاده ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران،  دکتر توکلی؛ معاون درمان،  دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، دکتر احمدی ؛ مدیر روابط عمومی در محل آن بیمارستان برگزار شد.
در ابتدا مجتبی خانجانی؛ فرماندار بهارستان ضمن تبریک حلول ماه رمضان از حمایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و خدمات جهادی کادر پرتلاش بیمارستان  امام حسین(ع)  تقدیر کرد و افزود: با ایثار و فداکاری کادردرمان ، خوشبختانه شهرستان بهارستان از لحاظ کنترل بیماری کرونا در وضعیت مناسبی قرار دارد که در اینجا لازم است از زحمات دکتر ستایش قدردانی نمایم.
فرماندار بهارستان ، حضور دکتر عباسی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان امام حسین ( ع) را خیر مقدم گفت و عنوان کرد: با سابقه مدیریتی خوب ایشان ، امید است مسائل و مشکلات برطرف و گام های موثری برداشته شود.
خانجانی با اشاره به پیگیری تاسیس مجمع خیرین سلامت شهرستان از توزیع 20 هزار بسته غذایی و بهداشتی در راستای همدلی مومنانه خبر داد.
سپس حجت الاسلام نوروزی ، نماینده مردم  بهارستان در مجلس شورای اسلامی به مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان اشاره و بیان کرد: با توجه به اینکه بهارستان جزء مناطق محروم می باشد و حدود 700 هزار جمعیت دارد باید تلاش و همت بیشتری شود تا فضای درمانی این منطقه توسعه و رفاه بهداشتی مردم افزایش یابد.
ایشان از پشتیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکر کرد.
در ادامه دکتر ستایش ؛ رئیس پیشین بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان اظهار کرد: خدمت به مردم در حوزه بهداشت و درمان ،  یک رسالت سنگین است  و تغییر در سیستم در راستای ارتقاء خدمات وافزایش انرژی کارکنان می باشد.
 دکتر ستایش خاطر نشان کرد: خدا را شاکرم که در طول این دوره توانستم به مردم محروم بهارستان خدمت نمایم.
وی برای دکتر عباسی آرزوی توفیق کرد و افزود: با مدیریت جهادی فرماندار شهرستان و سایر مسئولین توانستیم شرایط شیوع ویروس کرونا دربهارستان را کنترل نماییم که در اینجا لازم است از همکاری ایشان قدردانی کنم.
سپس دکتر عباسی دزفولی ؛ سرپرست جدید بیمارستان امام حسین (ع) از اعتماد مسئولین شهرستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکر کرد و افزود: ما همه سربازان دانشگاه ایران هستیم که نظر به صلاحدید در بخشهای مختلف خدمت می نماییم.
دکتر عباسی تصریح کرد: برای بیمارستان امام حسین (ع) باید یک برنامه توسعه ای در نظر بگیریم و امکانات بهداشتی درمانی این شهرستان را تامین نماییم .
وی ابراز داشت: امید است با همکاری مسئولین ، خیرین شهرستان  و مشارکت جهادی مردم ، فضای درمانی بهارستان گسترش یابد تا نیاز مردم منطقه مرتفع شود.
در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد : همزمانی هفته سلامت و شروع ماه مبارک رمضان ؛ نقطه تحرکی برای کشوراست تا خلاء های درمانی  را با تقویت نماد سلامت برطرف نماییم.
دکتر کوهپایه زاده اظهار کرد: خدمت مدیران در مناطق محروم به منزله جهاد اکبر است که در همین جا لازم است از زحمات دکتر ستایش ، تیم همراه ایشان و نهادهای ذیربط شهرستان بهارستان تقدیر نمایم.
وی گفت: مردم بهارستان ، مردمانی نجیب هستند و سختی های بسیاری را تحمل می کنند ، این مردم شایسته بهترین خدمات سلامت می باشند.
ایشان حفظ سلامتی مردم را حائز اهمیت برشمرد و افزود: با مدیریت مناسب مسئولین بهارستان ،  اقدامات خوبی جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در سطح شهرستان انجام شده است .
دکتر کوهپایه زاده بر تمرکز مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد و افزود : با توجه به شناخت دکتر عباسی از وضعیت بهارستان ، امید است با تلاش و انرژی بیشتر ، مسائل بهداشتی و درمانی شهرستان بیش از گذشته حل شود . 
ایشان از شیوع ویروس کرونا به عنوان یک فرصت یاد کرد و افزود:اگراراده جهادی باشد ، شاهد تحولات سازنده در سطح منطقه هستیم؛ لذا باید از این تهدید در راستای تقویت زیرساختها استفاده شود .
وی ابراز داشت: خدا راشکر، در حال حاضر بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان در شرایط ضعف نیست ؛ تمام سعی و تلاش ما این است که با همکاری بین بخشی ، شرایط موجود را تقویت نماییم ، فضای فیزیکی بیمارستان را گسترش دهیم و تجهیزات لازم را برای آن را تامین نماییم.
در پایان لوح تقدیر دکتر ستایش و حکم ابلاغ دکتر عباسی دزفولی تقدیم ایشان شد .
سپس  دکتر کوهپایه زاده و هیئت همراه از بخش اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) بازدید و از زحمات کادر درمان جهت مقابله با بیماری کرونا  تقدیرکردند. 
تهیه خبر : رهنورد
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2506 بار   |   دفعات چاپ: 96 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر