دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • سلامت و تندرستی
  • تاریخ شفاهی
  • انتصاباتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و گروه خودروسازی سایپا در راستای اجتماعی شدن سلامت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۳/۱۹ | 
امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و گروه خودروسازی سایپا  در راستای اجتماعی شدن سلامت در راستای اجتماعی شدن سلامت ، تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی ایران و گروه خودروسازی سایپا امضا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: عصر روز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ،تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی ایران و گروه خودرو سازی سایپا با حضور دکتر کوهپایه زاده؛ رئیس دانشگاه، دکتر عشرتی؛ معاون بهداشت دانشگاه ، مهندس سلیمانی ؛ مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا، دکتر بهروان ؛ معاون اداری و توسعه منابع انسانی گروه سایپا ودکتر فرشاد مشاور ایشان به امضا رسید.

درابتدا معاون اداری و توسعه منابع انسانی گروه سایپا عنوان کرد: بخش منابع انسانی یکی از حوزه های مهم است که باید به آن توجه جدی شود .
دکتر بهروان بیان کرد: پرداختن به مباحثی نظیر سلامت جسمانی ،بهداشت روان ،بهداشت محیط و ایمنی نیروی انسانی حائز اهمیت است لذا استفاده از روش علمی درست و هدفمند در این راستا باید مد نظر قرار گیرد.
ایشان ضمن اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در بحران کرونا توسط گروه خودروسازی سایپا افزود: در جهت بهره گیری از تجارب،توانایی وظرفیت طرفین ، موافقت نامه ای تنظیم شده است .
سپس مشاور معاون منابع انسانی گروه سایپا خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰ نیروی تخصصی و فنی بهداشت ایمنی در صنعت سایپا مشغول به فعالیت هستند که هر کدام می توانند ابتکاری را خلق کنند.
دکتر فرشاد تصریح کرد: یکی از رویکردهای ارتقاء سلامت، اجتماعی شدن سلامت است و با ظرفیت حوزه بهداشت و صنعت  می توان گروه سایپا را برای این کار پایلوت نماییم.
وی گفت: این موافقت نامه یک فرصت طلایی برای اجرای پروژه های ملی و بین المللی با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران است . 
 مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در این نشست اظهار کرد: سایپا یکی از شرکت های بزرگ کشور است که دارای ۴۲ هزار پرسنل می باشد .
وی افزود : در واقع صنایع خودرو یکی از صنایع پیشران است و یکی از شاخص های اصلی آن نیروی انسانی بسیاری است که در این حوزه فعالیت دارند.
مهندس سلیمانی عنوان داشت: مسائل بهداشتی از قدیم در صنعت خودرو مطرح بوده است که با گذشت زمان این فرآیندها  بهبود پیدا کرده است.
ایشان با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا، ارتباط صنایع و دانشگاه‌های علوم پزشکی تنگاتنگ شده است ، افزود: اجتماعی کردن بهداشت در زمان بحران خود را نشان داد .
مهندس سلیمانی ابراز داشت : دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از دانشگاههای خوب و‌موثر است و  بویژه کادر درمان آن که در زمان بحران خدمات موثری را انجام دادند .
وی ضمن ابراز خرسندی از همکاری با دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار امیدواری کرد: امید است امضای این تفاهم نامه‌، منشاء خیر در راستای حفظ منابع انسانی ، سلامت شغلی، بهداشت کاری و فردی پرسنل و خانواده های ایشان باشد.

تهیه خبر : رهنورد


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2090 بار   |   دفعات چاپ: 45 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر